“Üksinda kodus” Kevin on tagasi! Vaata, millega tegeleb teda kehastanud näitleja täna

uudised.ee

Ei oleks jõule ilma legendaarse “Üksinda kodus” filmiseeriata, milles on tänaseks saanud tõeline klassika. Filmi esilinastusest on möödas 31 aastat ja selle aja jooksul on muutunud ka näitlejad, eriti sarja peategelast kehastanud Macaulay Culkin, kes oli Kevinit mängides 10-aastane. Edukast rollisooritusest hoolimata ei saanud ta oma karjääri jooksul eriti häid rolle ning oli vahepeal kimpus ka alkoholi ja narkootikumidega. Vaatame, millega tegeles Macaulay pärast “Üksinda kodus” filmi ja mis on temast tänaseks saanud. 

Macaulay Culkin sündis 1980. aastal New Yorgis ning tema isa ja ema olid samuti ametilt näitlejad Christopher “Kit” Culkin ja Patricia Brentrup. Macaulay isa saatiski poisi juba nelja-aastasena esimest korda teatrilavale. 

Culkini ülemaailmne edu saabuski filmiga “Üksinda kodus” (1990), kus ta mängis peaosa – Kevin McCallisteri. Aastal 1992 valmis filmile jätk “Üksinda kodus 2”, kuid see jäi viimaseks “Üksinda kodus” filmiks, milles ta kaasa tegi. 1994. aastal valmis veel üks Culkinile kuulsust toonud film “Rikas Richie”, pärast mida hoidis ta tähesärast eemale. Näitlemise juurde tagasi pöördus ta 2000. aastal.

Kuna kuulsus saabus kiiresti, sattus näitleja mitmete erinevate deemonite küüsi. Väidetavalt hakkas Culkin tarvitama alkoholi ja narkootikume juba teismelisena. Kohtus ütles Culkin lahti ka oma vanematest, kes seni tema vara haldasid, ning endist lapsstaari ei saanud enam keegi kontrollida.

Aastatel 1998–2002 oli ta abielus näitlejanna Rachel Mineriga. Seejärel oli tal pikaaegne suhe näitlejanna Mila Kunisega, mis lõppes 2011. aastal. Aastatel 2013–2017 oli tal suhe näitlejanna Jordan Lane Price’iga. 

Möödunud aastal tähistas Culkin oma 40. sünnipäeva ja on tänaseks elu taas rööpasse saanud. Ta on suhtes näitleja Brenda Songiga ja ühiselt plaanitakse ka abielu ja laste saamist. Ta on saanud jagu ka oma sõltuvusprobleemidest ja mängib väiksemates filmides ning seriaalides. Disney+ kuulutas hiljuti välja, et plaanivad “Üksinda kodus” filmist uusversiooni vändata, kus naasevad oma rolli ka mõned originaalfilmides osalevad näitlejad, ent mitte Culkin ise.

Kommentaarid puuduvad