Täna
20. jaan
-1...1
0...3
Homme
21. jaan
-5...0
-7...1

Meelelahutus

Maribel Vääna sattus karmi kriitika osaliseks: mul on väga raske neid kommentaare lugeda

12:40 03. detsember 2021

Maribel Vääna, tuntud "Eesti otsib superstaari" saatest, on sattunud sotsiaalmeedias kritiseerijate ja internetikommentaatorite sihtmärgiks. Lauljanna tõdes, et tal on väga raske lugeda, kuidas kaheldakse tema lauluoskuses. 

Möödunud pühapäeval tuli "Eesti otsib superstaari" poolfinaalist lahkuda Maribel Väänal. Särav ja naerusuine neiu saavutas saates kolmanda koha. Kõrgest kohast hoolimata on paljud inimesed internetis teda inetute kommentaaridega laimanud. Maribel käis külas sarjas "Minu esimene...", kus rääkis oma esimestest kogemustest. Kui kord oli rääkida esimesest heiterist, tõdes neiu, et neid on tal aegade jooksul alati olnud. 

"Tegelikult väga noorest peast on mulle vastu hakatud. Ma olen selline hästi elav, kogu aeg tahaks teha midagi ja eriti neid asju, mida ma südamest armastan," tõdes Maribel, et inimestele pole tema elav iseloom miskipärast sobinud. Neiu sõnul on inimesed tahtnud teda tihtipeale kuhugi kasti suruda. 

Kuigi heitereid ja kritiseerijaid on aegade jooksul olnud palju, pole lauljanna üldjuhul lasknud ennast neist heidutada. Siiski tunnistas Maribel, et superstaarisaate ajal tekkis huvi teada saada, mida inimesed temast arvavad. "Sa loodad, et inimesed räägivad head tegelikult," selgitas ta, miks otsustas kommentaare lugeda. 

Kommentaariumides olid inimesed superstarisaate finalisti vastu aga väga kriitilised. "Mul oli väga raske lugeda, et inimesed arvavad, et ma ei oska laulda," rääkis Maribel. Lauljanna ei mõistnud, et milles oli probleem. Oma sõnul nägi ta päevast päeva suurt vaeva ja tegi enesega tööd. "Lõpuks mõistsin, et see ongi teekond," mõtiskles neiu, et ju siis need halvasti ütlejad ei tahagi tema arengut näha. 

Maribel usub, et edaspidi jääb halvasti ütlejaid vähemaks ning tekib juurde rohkem armastajaid. "Ma olen ikkagi see särav Maribel!" 

Vaata videost, milline oli Maribeli esimene armumine ja kohting:

 


Kommentaarid

Kommentaare 6
Reinika Kann 06:07 04. detsember 2021
Oled võrratult kaunis ja nii nii superstar.Elu läheb edasi ja nii jään ootama kuna leiad koha ja aja...Edu Sulle
Nipitiri 11:00 04. detsember 2021
Palun, kallis Maribel ära mitte mingil juhul loe ega kuula neid õelaid kommentaare. Mõned inimesed lihtsalt arvavad, et on äge teisi mõnitada, kiusataja nende tuju alla viia. Sina aga ära lase ja ole parem kui nemad! Jõudu ja edu kõiges!
Riina 16:49 04. detsember 2021
Palun tehke üks saade,kus kõik need "targad ja ülimusikaalsed" ja nii kriitilised saaksid kõik nimeliselt oma laulu oskust ja musikaalsust näidata,ehk siis teinekord ei tihka enam poriga halastamatult loopida
Mariel 22:41 04. detsember 2021
Oled kena ja tubli, edu sulle sel raskel teel!
Vana@ 09:35 05. detsember 2021
Olgem ausad - ta ei oska laulda. Saan aru, et "omad" toetavad ja puha ja inimest ei taha solvata, aga see neiu ei oska laulda. Kus olid kohtunikud ja kas tõesti neil kõrva polnud, et muudkui ülistasid? Avage ometi silmad... puhas väljanägemine ei tee veel lauljaks. Fakt.
Ma ei tea 19:56 06. detsember 2021
Mitte, et ma oleks heiter, tõepoolest oskab neiu laulda paremini kui Eesti keskmine ning ta on väga tark artistina, siiski Wanda ja Alika kõrvale ta oma viisipidamatusega kuidagi ei sobinud. Saan aru, et kriitika ütlemiseks on kohtunikud loodud, mitte tavainimesed, kuid kummaliselt ei öelnud isegi mihkel raud, et talle on elevant kõrva peale astunud. Ärritaski see et reaalselt viisipidavad inimesed langesid välja ja tema sai kolmanda. Aga sellest neiust veel kuuleme, ta oma olekuga juba müüb ennast ja palju edu talle :)