Ülevaade! Just neid reegleid tuleb superfinaalis järgida

uudised.ee

“Eesti otsib superstaari” suurejooneline superfinaal toimub juba täna õhtul Saku Suurhallis. Terve päev Saku Suurhalli ees vaktsineerimisbuss, kus kõik soovijad saavad teha esimesi ja teisi vaktsiinidoose kui ka tõhustusdoose.

Qvalitas Arstikeskuse vaktsineerimisbussis saab koroonaviiruse vastu vaktsineerida eelregistreerimata ja tasuta. Oodatud on kõik elanikud alates 12.eluaastast, vaktsineerima pääsevad ka ravikindlustuseta elanikud ning Eestis elavad, töötavad ja õppivad välismaalased. Bussis on kasutusel vaktsiinid Pfizer-BioNTech Comirnaty, Spikevax (Moderna) ja COVID-19 Vaccine Janssen. 

Teadmiseks kontserdikülastajatele:

Superfinaali ajal palutakse kõikidel kontserdikülastajatel alates vanusest 12 aastat ja 3 kuud enne Saku Suurhalli sisenemist valmis panna oma isikut tõendav dokument, koroonapass ja pilet. Kõikidel kontserdikülastajatel alates 12.eluaastast tuleb kanda maski alates Saku Suurhalli sisenemisest kuni majast lahkumiseni. Maskid on kontserdikülastajatele tasuta saadaval ka kohapeal.

Ürituse korraldajad paluvad tulla kohale ajavaruga. Uksed avatakse külastajatele juba 18.00, et rahulikult läbida COVID-19 ja piletikontrolli ning leida saalis õiged kohad. 

Seoses COVID-19-ga on tribüünidel ja parteris söögi ja joogi tarbimine keelatud.

Kindlasti on vaja eelnevalt oma piletilt vaadata, millises sektoris asuvad istekohad, et siseneda Saku Suurhalli õigest sissepääsust. Ühestki teisest sissepääsust pilet sisenemist ei võimalda.

– Kui istekoht asub sektoris 101, 102 või 103, on sissepääs ainult peasissepääsudest 3 ja 4 (paremal poolel peatreppidest üles).

– Kui istekoht asub sektorites 201, 202, 203, 204, 205 või 206, on sissepääs ainult peasissepääsudest 1 ja 2 (vasakul poolel peatreppidest üles).

– Kui istekoht asub sektorites 001, 002, 003, 004 või 005, on sissepääs ainult B2 pääslast (paremal treppidest alla).

„Eesti otsib superstaari“ kaheksanda hooaja suur superfinaaliõhtu alustab TV3s täna kell 19.30.

 

Kommentaarid puuduvad