Superstaaride ühislaul! Vaata ja võrdle, millises vormis on varasemad staarisaate võitjad praegu

uudised.ee

TV3 ''Eesti otsib superstaari'' kaheksas hooaeg tipnes suurejoonelise superfinaaliga, kus lavale astusid ka neli eelmiste hooaegade võitjat: Ott Lepland, Liis Lemsalu, Birgit Sarrap ja Jüri Pootsmann. Otsisime üles ka nende võiduloo esitused, et vaadata, millises vormis on staarisaatest tuntuks saanud lauljad praegu ja veendusime, et nad on supervormis.

12. detsembril toimus Saku Suurhallis ''Eesti otsib superstaari'' saate võimas superfinaal, kus kaheksanda hooaja võitjaks pärjati Alika Milova. Enne olulise uudise väljakuulutamist tegid eelmiste hooaegade võitjad üllatuse ja esitasid üheskoos neid palasid, millega neid superstaariks tituleeriti. Vaata nende ühislugu uuesti siit:

Birgit Sarrap (Õigemeel) osales ''Eesti otsib superstaari'' esimeses saates. Hooaeg sai alguse veebruaris 2007. Saatejuhtideks said näitleja Aigi Vahing ja näitleja/koreograaf Jüri Nael. Kohtunikeks valiti laulja ja kitarrist Mihkel Raud, raadio-DJ ja -ajakirjanik Heidy Purga ning helilooja ja pianist Rein Rannap.

Vaata meenutust Birgit Sarrapi võiduloost lähemalt videost:

Ott Lepland oli ''Eesti otsib superstaari'' saatesarja võitja kolmandal hooajal, täpsemalt 2009. aastal. Juulis 2009 teatas ERR, et varasemale kohtunikule Heidy Purgale ei ole antud luba osaleda konkurentide projektis, sest ERR soovib peatoimetajaid hoida oma programmidega tegevuses. Tema asemel sai kohtunikuks Mihkel Raua ja Rein Rannapi kõrval laulja Maarja-Liis Ilus.

Vaata meenutuseks videot Ott Leplandi võiduloost:

Liis Lemsalu on "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja, mis läks tele-eetrisse 2011. aastal. Saadet juhtisid näitlejad Evelin Pang ja Hele Kõrve. Kohtunikeks olid Mihkel Raud, Maarja-Liis Ilus ja Rein Rannap.

Vaata Liis Lemsalu võiduloo esitust lähemalt videost:

Jüri Pootsmann oli ''Eesti otsib superstaari'' kuuenda hooaja võitja, mis jõudis telekanalisse 2015. aasta kevadhooajal. Esmakordselt oli siis saates kohtunikke neli, kui kohtunikena lisandusid Tanel Padar ja Jarek Kasar. Ühtlasi naases kohtunikuna saatesse ka Rein Rannap. Saatejuhina astus üles 2012. aastal samas saates tuntust kogunud Karl-Erik Taukar.

Vaata Jüri Pootsmanni võiduloo esitust lähemalt videost:

Kommentaarid puuduvad