Aastavahetuse plaanid veel tegemata? Siin on ülevaade populaarsematest pidudest üle Eesti

uudised.ee

Valitsus andis loa aastavahetusel piirangutest loobuda, et rahvas saaks tavapärasel moel uue aasta saabudes pidutseda. Ehk on ka sinu plaanid viimasele minutile jäänud ja seega teeme ülevaate suurematest pidustustest Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

31. detsembrist kuni 2. jaanuari hommikuni ei kehti kella 23 piirang ning sel perioodil võib ka pärast kella 23 avalikes asutustes viibida. Kas ka viirus sellel hetkel magab, on küsitav, aga erinevates linnades peod toimuvad, et inimesed saaksid uue aasta eel natukenegi meelelahutust nautida.

TALLINNAS

Aastavahetus Kultuurikatlas: nublu, gameboy tetris, Siimi & Bianca 

AJAKAVA 
23:59 – UKSED
00:00 – BIANCA DJ’s
02:00 – LIVE: NUBLU & GAMEBOY TETRIS
03:00 – SIIMI
04:00 – BIANCA DJ’s

CAFE AMIGO AASTAVAHETUS – THE SWINGERS, Birgit, Ott Lepland, Tanja ja Mikk Saar

Pealinna suurejooneliseim aastavahetus toimub sel aastal Cafe Amigos! The Swingers astub spetsiaalse kavaga teie ette koos oma armastatud solistidega: Birgit, Ott Lepland, Tanja ja Mikk Saar. Parimat tantsumuusikat mängib DJ Ray Kuusmaa. Uksed avatakse: 31.12.2021 22:00 – L 1.1.2022 04:00.

TIKS aastavahetusel • F-hoones, uksed avatakse 01.01 kell 00:10

Pidu otseloomulikult üle maja ja muusikat valivad mitu sõpra, keda ka enne üritust jooksvalt tutvustatakse. Olgu aga juba etteruttavalt öeldud, et esmakordselt saab lisaks plaadimuusikale ka spetsiaalselt selleks õhtuks mõeldud live-elamusi!

DISCO TALLINN CIRCUS, uksed avatakse 31.12 kell 22.00.

Pöörane tsirkust täis disco aastavahetuse ööl, 31. detsembril alates 22.00 Tammsaare Pargi Paviljoni kahel korrusel Cafe Opera ja maa-aluse Vatican Tallinn saalides! Vaatemänguline CIRCUS EXTRAVAGANZA show ja otse Londonist – Dope Disco vedur DJ SHAUN SAMUEL (UK).

TARTUS

Aastavahetuspidu NYE 2022

Kõige trummi ja bassisem aastavahetuspidu toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis, Tartu Massive’i kodus, Aparaaditehases!

V Gran Festa di Capodanno 2022!

Tule ja võta 2022 vastu suurejooneliselt Itaalia stiilis! Seda loomulikult Lõuna-Eesti kõige lõbusamas, prominentsemas ja vallatumas seltskonnas. Õhtu muudab unustamatuks Koit Toome & Band!

Vabank Tartu – A NIGHT TO REMEMBER

31.detsembril toimub klubis VABANK suuremat sorti üllatusi täis õhtu, et koos ära saata vana ning võtta vastu uus aasta! DJ puldis absoluutne lemmik ANDRES ALJASTE ja laval täiesti pöörane HUNT, kes seekord üllatab ka uue singliga. Uksed avatakse kell 23.00.

PÄRNUS

Aastavahetuse pidu restoranis Embecke

31.detsember 19:00 – 01:00. Mööduva aasta viimane õhtusöögielamus koos rahvusvahelise ansambli
“Prime Time” meeleoluka tantsumuusikaga ootab Teid
Pärnu südalinnas restoranis EMBECKE!

  • Saabumisel tervitusjook
  • Buffee õhtusöök koos ansambliga “Prime Time”
  • Uue aasta tervitus vahuveiniga

Meeleolukas aastavahetus Wasa Resortis

Tule veeda kogu perega meeleolukas aastavahetus Wasa Resortis. Kuni kella 23.00 on kõigil soovijatel võimalik nautida meie lõõgastavat spaad ja vana aasta saadame ära elava muusika ning rikkaliku õhtusöögiga Wasa Resort restoranis. Aasta viimase õhtu täidab muusikaga superstaari saatest tuntud Andreas Pall!

Aastavahetus Villa Ammendes

Aastavahetuse õhtusöögiks rikkalik buffee, et saaksite valida just endale meelepärased palad. Mõnusat aastavahetuse meeleolu loob hea Ammende sõber DJ Kristjan Kaunissaar. Lastele mõnus lastetuba koos lauamängude, multikate ja mänguasjadega.

Kommentaarid puuduvad