Just nende nippide abil võivad su uusaasta soovid täituda! 

uudised.ee

Aastavahetuse eel tunnevad paljud, et soovivad oma elus justkui uue lehekülje pöörata. Nii mõnigi seab endale uueks aastaks kõrged eesmärgid või kirjutab oma soovid paberile. Öeldakse, et soovidega tuleb olla ettevaatlik, sest neil on kombeks täituda. Kuidas päriselt soovida nii, et täidemineku võimalus oleks võimalikult suur? Teeme ülevaate mõnest harjumusest, millega on võimalik oma salasoovidele tõeline elu sisse puhuda.

Lisaks suurematele soovidele, mis puudutavad näiteks tervist, pereelu, tööd ja elukohta, on meil igapäevaselt võimalik soovida ka väikeseid soove, mis muudavad näiteks mõne otsuse langetamise kergemaks või aitavad leida hetkel aktuaalsele probleemile lahendust. Võime soovida mida iganes, kuid oluline on see, et konkreetselt teaksime, mida tahame.

Soovid ei pruugi aga täituda silmapilkselt ja pingsalt ootama jäädes võime hoopiski soovide täitumist pärssida. Teekann ei lähe ka keema, kui selle juures oodata. Kui aga osata lahti lasta oma soovidest, leiavad nad tee tagasi, et õigel hetkel täituda. Selleks, et uued ja veel paremad asjad saaksid ellu tulla, peab väärtustama kõike head oma elus ja tänama olemasoleva eest. Universum ei jäta seda märkamata ning positiivsete emotsioonide voog, mis tänutundega kaasneb, lisab elu maagiale veel rohkem müstikat.

Kuidas jõuda päriselt tegudeni ja mida võiks teha, et soovid saaksid täituda?

Ole konkreetne ja kirjuta oma soovid paberile üles

Kõik, mida me käsitsi loome, omab väga suurt energiat. Ka iga soov omandab intensiivsema võime ning tõenäosus tema täitumiseks võib olla mitmeid kordi reaalsem just siis, kui me ta üles kirjutame. Teine põhjus, miks oma soovid paberile laduda, peitub selles, et aastate möödudes on põnev need sahtlipõhjast välja võtta ja väikest inventuuri pidada, millised soovid on nüüdseks täitunud, millised mitte.

Koosta oma soovidetahvel

Soovidetahvel aitab meil oma unistusi igapäevaselt meeles pidada. Mõtle, millised on need kõige suuremad soovid ja unistused ning koosta nende põhjal üks meeleolukas tahvel. Päevas korra heida pilk tahvlile ja unista.

Visualiseeri

Inimesed, kelle unistused on täitunud, on enamikel juhtudel ka väga head visualiseerijad. Oskus viia end oma mõtetes konkreetsetesse olukordadesse kiirendab ja võimendab soovide täitumise protsessi ning annab universumile sinupoolseid juhtnööre.

Ole positiivselt meelestatud

Positiivsus on enamiku heade asjade eelduseks ning erandiks ei ole ka soovide täitumine. Mida endast välja kiirgame, kiirgub meile tagasi. Soovid saavad puuks võrsuda vaid heast pinnasest. 

Ole tänulik 

Tänutunne on äärmiselt oluline. Kui täname juba käesoleva eest, meelestame end positiivsele lainele ning suurendame oma õnnetunnet, millest saab ka universum koheselt aimu ning peegeldab meile tagasi rohkem võimalusi ja kordaminekuid. Iga kord, kui mõni soov täitub, võiksime avaldada siirast tänu.

Soovimise hetkel tunneta, et soovid on juba täitunud

Soovide täitumine muutub lihtsamaks, kui tunnetame soovimise hetkel konkreetse unistuse täitumist. Sulgeme silmad ja elame end sellesse seika nii sisse, et hetkeks ununeb, kus me praegu viibime. Seejärel tekib sisemine rõõm ja teadmine, et soov pudenes universumiavarustes tuhandeks sätendavaks tähekilluks, mis ootab oma õiget hetke, et täituda. 

Märka ka seda, kui mõni väike soov täitub 

Väikesed soovid, mida vahel eneselegi märkamatult igapäevaselt soovime, on tegelikult samasuguse tähtsusega kui suuremad soovid. Universumi seisukohast võttes ei ole oluline, kas soovime maja mere ääres või seda, et buss saabuks peatusesse juhuslikult just õigel hetkel. Soov on soov ja iga väiksemagi täitumine annab märku sellest, et ka suured soovid võivad täituda. Tuleb lihtsalt märgata ja uskuda.

Kommentaarid puuduvad