Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm uusaastalubadusi ei anna: ma ei looda, vaid tegutsen!

uudised.ee

Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm, kes tänavu Buduaari pulmamängu võitis ja pärast pulmi koos abikaasaga augusti keskel Taisse kolis, on nüüd suuna võtnud muinasjutulisele Balile. Võtsime Kaisaga ühendust ja uurisime, kuidas möödus tema jaoks 2021 aasta, mida jääb ta sellest kõige enam meenutama ja millised on tema plaanid järgmiseks aastaks.

Kuigi möödunud aasta möödus endiselt koroonakriisi tähe all ja palju tuli arvestada piirangutega, kinnitab Kaisa, et tema jaoks oli see üks kõige pöörasemaid aastaid üldse. “Kokkuvõtvalt – kõige pöörasem, kõige sündmusterohkem, kõige emotsiooniderohkem, aga kõige ägedam aasta üldse. Üliedukas ja ülihea aasta,” kinnitab ta.

2021 oli Kaisa jaoks tõeliselt imeline aasta, alates tema sportlike saavututestega ja lõpetades Taisse kolimisega. Neid sündmusi jääb ta mäletama lausa pikemaks ajaks. “Kümne aasta pärast mäletan ma kindlasti PRO kaardi saamist (st profisportlase staatusesse tõusmist), enda pulmasid, sõprade korraldatud üllatus(juubeli)sünnipäeva, kogu maise vara mahamüümist ja Taisse ning Indoneesiasse tulekut,” kirjeldab ta.

Kuigi oli palju rõõmu, käisid nende hetkedega käsikäes koos ka madalamad hetked. “Nagu ikka, elus on kõik duaalne. Mul õnnestus kogeda elus esimest korda paanikahäireid, mul oli rolleriavarii, kogu reisimine on olnud väga pingeline, samamoodi ka pulmad, aga kõik asjad on ikkagi päeva lõpuks lahenenud üliõnnelikult ja jäävad meelde just ainult positiivselt,” kinnitab Kaisa optimistlikult.

Kaisale meeldib uskuda, et kõik elus juhtub põhjusega ja just selle mõtte võtab ta endaga kaasa möödunud aastast. “Suurim õppetund ongi see, et elu hoiab meid ja suunab meid alati sinna, kuhu meil on vaja minna. Kui teekonnal tulevad ette raskused, siis need on seal teekonnal põhjusega. Nagu vahelülid, mis aitavad lõpuks ikka õigesse kohta jõuda ja meid suuremateks ja paremateks asjadeks ette valmistada,” selgitab ta, miks ei tohi tagasilööke karta ja miks tuleks neist just hoopiski õppida.

Vaadates tagasi aastale 2021, nendib Kaisa, et ta ei muudaks ega kahetse mitte kui midagi. Lisaks on naine tänaseks jõudnud iseendaga parimasse punkti, kus ta on eales olnud. “Minu suurim saavutus on tegelikult see, et ma hakkasin tegelema rohkem enda sisemise minaga. Minu keha on 10/10 täielikult masterdatud minu poolt. Nüüd oleks aeg ennast seest ka korda teha. Ma olen täpselt siin, kus ma olema pean ja kahetsused ei vii mitte kunagi edasi,” sõnab ta.

Kuigi paljudele meeldib enne uut aastat anda iseendale ka uusaastalubadusi, siis Kaisa seda ei tee. Miks? “Ma annan endale lubadusi kogu aeg terve aasta jooksul. Üks asi korraga, teen ära ja annan järgmise. Ma ei oota kunagi asjadega uue aastani või uue nädalani või uue päevani. Kui ma reaalselt midagi tahan, siis ma otsustan selle ära kasvõi märtsikuu viimasel kolmapäeval keset päeva ja hakkan tegutsema,” kinnitab naine.

Kuigi Kaisa jääb eesootava aasta suhtes veel salapäraseks, kinnitab ta, et plaanid ja unistused on tal suured. “Ma ei looda, vaid ma tegutsen. Aga ma unistan küll suurelt, sest unistustel on väga võimas komme alati täide minna. Kõige naljakam ongi näiteks see, et KÕIK minu 2021 aastal kirja pandud unistused on tänaseks päevaks täitunud. KÕIK! Ja mul on juba mingid punktid välja toodud, millele ma keskenduma hakkan, aga ma need jätaksin enda ja päeviku teada,” võtab fitnessistaar oma aasta kokku.

Kommentaarid puuduvad