„Maskis laulja“ tuleb kolmanda hooaja ja uute detektiividega!

uudised.ee

Telekevade suurim saade „Maskis laulja“ alustab märtsikuus kolmanda hooajaga, rõõmustades mitme põneva uuendusega. Suurim uudis puudutab detektiivide rida, kus Brigitte Susanne Hundi kõrval võtavad kohad sisse Karl-Erik Taukar ja Peeter Oja.

Juba kahe hooaja vältel on „Maskis laulja“ tervet Eestimaad rõõmustanud eriliste maskide, põnevuse ja vaimustavate etteastetega ning kõike seda on oodata ka sel kevadel.

TV3 Grupp Eesti tegevjuhi Signe Suure kinnitusel toob maailma teleekraanid vallutanud maskisaade TV3 eetrisse rohkelt üllatusi, palju head muusikat ja ka silmailu, sest maskid saavad olema taas ainulaadsed kunstiteosed, mille taha peituvad armastatud ja tuntud inimesed erinevatest eluvaldkondadest. „Kindlasti saab „Kes on maski taga?” olema kevadhooaja kõige olulisem küsimus ning kõige suuremad saladused ja identiteedipaljastused rulluvad lahti pühapäevaõhtuti kõigi televaatajate ees. Maskisaate uus hooaeg toob kogu teleprogrammi kindlasti palju üllatusi ja positiivseid emotsioone, mida praegusel ajal eriti vajame. On suur rõõm, et saates löövad kaasa Eesti parimad meelelahutajad ja saladuse jälile asuvad ka mitmed uued detektiivid,“ tunneb heameelt Signe Suur.

Ka maskisaate kolmandat hooaega juhib Mart Sander, detektiivide ridades on aga uuendusi. „Mul on hea meel, et lisaks Brigitte Susanne Hundile, kes on end juba kahe hooaja jooksul tõestanud suurepärase detektiivina, on uurijate paneelis kaks eriti vaimukat ja terast meest: Peeter Oja ja Karl-Erik Taukar. Nende eest läheb väga keeruliseks salapäraseid osalejaid varjata, aga see ainult lisab mängule põnevust,“ kommenteerib detektiivide uuenenud seltskonda „Maskis laulja“ produtsent Kaupo Karelson. 

Värske detektiiv Peeter Oja on uueks väljakutseks igati valmis: „Detektiivitöös on kõige intrigeerivam see, kas suudad säilitada külma närvi või allud emotsioonide tulvale.“ Oja on ka ise „Maskis laulja“ saates Tulnukana osalenud ning tunnistab muigvelsui, et sellest on detektiivitöös kasu: „Kasu on tohutu. Olen kindel, et mind seal maski taga ei ole. Seega üks variant vähem.“

Karl-Erik Taukar loodab saates osalejate tuvastamisel panustada hääletämbrile ja vokaalste šnittide äratundmisele. „Vihjetega tuleb olla ettevaatlik, need võivad hoopis valele rajale juhatada. Muidugi saab järeldusi teha ka lauluvalikust. „Maskis laulja“ detektiivil on pealtnäha mugav ja mõnus roll – naudid küll oma kõrgelt troonilt kontserti, aga samal ajal pead loo lõppedes ikkagi asjaliku pakkumisega lagedale tulema ja ilmutama märke heast detektiivitööst,“ selgitab ta.

„Maskis laulja“ juba kogenud detektiiv Brigitte Susanne Hunt on uute detektiividest kolleegide lisandumisest elevil: „Ma pole ei Peetri ega Karl-Erikuga kokku puutunud sellise dünaamikaga saates, kus me oleme kõik võrdsed. Enamasti on Peeter ja Karl-Erik olnud saatejuhid ja mina saatekülaline. Läheb põnevaks!“ tunnistab ta.

„Maskis laulja“ on saade, kus vaatajate ette astuvad kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi paljastama – alles siis saab avalikkus teada, kes on maskis laulja. „Maskis laulja“ avahooaja võitis 2020.aasta kevadel Jäär ehk Stefan, sama aasta sügisel võitis teise hooaja Polaarhunt ehk Mikk Saar.

Kõikidel „Maskis laulja” fännidel on alates tänasest võimalik soetada Piletilevist ka pileteid saate salvestustele.

Kommentaarid puuduvad