Homme
04. juun
12...17
9...14
Ülehomme
05. juun
12...20
6...11

Meelelahutus

Marilyn Kerro hoiatab kaardimooride eest: nad lihtsalt hirmutavad teid oma needuse jutuga

Foto: instagram.com/meccamarilynkerro
17:15 07. veebruar 2019
Autor: Seitsmesed

Eesti armastatuim selgeltnägija Marilyn Kerro hoiatab oma Facebooki postituses erinevate kaardilugejate poolt pakutud programmide eest, mis külavavad hirmu juurde, kuid millel tõepõhja all ei ole.

"Eriti kodumaal on minu juurde tulijatest paljud olnud hirmul ja saanud peale omale programmi kaardilugejate juures, kes lihtsalt hirmutavadki teid oma needuste jutuga. Selleks, et ikka te alati tagasi läheksite ja seni hirmust palju kasu neile toote oma ostudega. Kallid inimesed, ma soovitan alati enne mõelda sügavalt, kas ja miks minna," paneb ta oma kirjutises inimestele südamele.

"Meie hingele on antud see elu elamiseks ja ise kogemiseks, mitte saada ette kirjutatud raamatuks. Ole julge, astu vastu oma hirmudele elus ja leia ise lahendused, leia üles oma südamehääl ja sa ei pea kunagi otsima vastuseid kaartidest, ega kuulma needustest."

"Surnud hinged ei tee sinu heaks enam midagi, peale sinu valvamise, kui nad ei ole uut elu alustanud... Sa soovid nendega kontakti oma süümepiinade tõttu, et midagi jäi ülemata...usu nad teavad...Kasuta Sina oma maist elu selleks, et iga päev hoida ja armastada oma lähedasi, ära ärka alles siis, kui neid enam pole," lisas selgeltnägija.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!