Homme
28. sept
14...19
8...14
Ülehomme
29. sept
14...17
7...14

Meelelahutus

Antonina Kersna pääses Venemaa nõiasaates 30 parema sekka: energeetika oli siin õuduste tipp

Foto: TV3
13:34 26. august 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Facebook

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finaali jõudnud Antonina Kersna proovib sel aastal õnne idanaabrite versioonis. Ravitseja teatab sotsiaalmeedias, et on pääsenud 30 hulka. 

Esimest korda teatas Antonina oma Venemaal viibimisest 16. augustil. „Ma olen hetkel Moskvas ja olen oma projektiga väga hõivatud, siis palun mitte saata pildikesi, sest mul ei ole aega lihtsalt vastata. Parem hoidke mulle pöidlaid ja varbaid, et mul kõik hästi läheb,“ kirjutas ta toona.

Ka paar päeva hiljem andis ta teada, kuidas läheb. „Ma tänan neid, kes toetavad mind ja hakkavad elama minu käekäigule kaasa. Minu teekond ei saa sellel teel mitte olema kerge, aga võtan tänuga kõik vastu, mida minu teele teekond ette veeretab. Ise ma olen nüüd selle tee valinud ja minul tuleb see rada läbida nii hästi kui see on võimalik,“ kirjutas ta.

Antonina tunnistab, et tunneb selle teekonna ees kõhedust. „Pean lihtsalt vooluga kaasa minema.“

24. augustil toimus esimene võttepäev. „Ülehomme saan teada, kas jätkan või on jalge all tee koju,“ kirjutas Antonina 25. augustil. „Energeetika oli siin õuduste tipp, aga elame rõõmsalt edasi.“


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!