Täna
11. aug
17...22
9...17
Homme
12. aug
17...22
8...16

Muusika

Kuula! Eesti Laulult tuule tiibadesse saanud xtra basic avaldas uue suvise singli

Foto: Pressimaterjalid
14:28 24. mai 2019
Autor: Seitsmesed

Eesti Laulu finaali jõudnud kahemehe bänd xtra basic avaldas uue loo, mis tehti koos mitme andeka muusikuga, kelle hulgas on ka Superstaari saatest tuttav Katrin Ruuse. 

Lisaks Andrei Zevakinile duosse kuuluva Igor Volhonski sõnul on uus lugu "Love Ain't Gone" eelmiste lugudega võrreldes vokaalikesksem. See on ka põhjus, miks valiti solistiks huvitava häälega Katrin Ruuse. „Peale Katrini ühendasime jõud ka Karl-Ander Reismanniga, kes kirjutas loo sõnad ja meloodia. Claus Pener kitarril ning tausta laulis Eesti Laulul kolmanda koha saanud Stefan ja nii tekkis kõikide andekate inimeste ühisest panusest üks elav ja põnev lugu" lausus Volhonski.

Fännid saavad värsket singlit laivis kuulata juba 26. juulil Võsu rannafestil, kus xtra basic ka üles astub. Tänasest on lugu leitav nii Youtube, Apple Music kui ka Spotify muusikakeskkonnast.

Varasemalt on duo välja andnud laulud "Space Shuttle" (koos Gevin Niglasega) ja "Hold Me Close" Emily J'ga, millega võeti osa ka Eesti Laulult ja jõuti finaali. Laul kogus palju poolehoidjaid ning tänaseks on seda Youtube'is kuulatud enam kui 330 000 korda.

Kuula lugu SIIT!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!