Täna
11. juul
15...21
9...15
Homme
12. juul
15...21
7...15

Muusika

Video! Noor laulja Jaagup Tuisk avaldas suvest ja romantikast pakatava muusikavideo

17:11 01. august 2019
Autor: Seitsmesed

Täna, oma sünnipäeval, andis Eesti otsib Superstaari saatest tuntust kogunud Jaagup Tuisk välja suvise singli pealkirjaga “Hetkes”.  Tegu on noormehe kolmanda endakirjutatud looga. Varasemad Tuisu kirjutatud laulud kandsid nimesid “Käes nüüd aeg” ja “Legendid oma loos”.


Laulja viimane avaldatud lugu oli hoopis kaverlugu Ed Sheerani loole “Perfect”. Tänaseks on seda videot vaadatud pea 400 000 korda. Tuisk loodab, et “Hetkes” saab meele rõõmsaks teha vähemalt sama paljudel kuulajatel. 


“Tulin selle loo mõttele mõistes, et tahest tahtmata ei jõua me alatihti oma ilusamates momentides mõistagi, et just see hetk siin on see, millele hakkame aja möödudes tagasi vaatama ja mõistma, et "pekki, selles hetkes olin õnnelik" ,” avaldas Tuisk loo sünni tagamaid. 


Videos on näha sõpru, kes justnimelt selliseid mälestusi loovad. Samuti saab videos näha Jaagupit näitlejanna Pirte Laura Lemberiga, kes videos kehastab noormehe tüdruksõpra. Võtted viisid noored ka Prisma kauplusesse.


Jaagup usub,  et selle loo puhul on rõhk aususel ja lihtsusel. “Nendes lihtsates hetkes peitub ka see rõõm ja õnnelikkus. Näiteks kuidas me papsiga mu lapsepõlves koos puidust kitarri meisterdasime, vanaemaga koos pannkooke tegime, nii et nende mesine lõhn üle terve maja käis või kui su esimene armastus su kätt esimest korda riivas ja te naersite,” sõnas laulja lõpetuseks.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!