Kuula! Tanel Padar avaldas singli “Sinu aeg”

Seitsmesed

Tanel Padar esitles laupäeval toimunud suurejoonelisel Eesti Laulu finaalkontserdil Saku Suurhallis oma värskeimat singlit "Sinu aeg". Nüüd on pala kuulamiseks kättesaadav kõigile.

Tanel Padari viimane singel “Tartust Pariis” oli artisti pühendus oma kihlatule Lauren Villmannile, mille äärmiselt isiklik video lööb Youtube’is endiselt laineid. “Tavaliselt ei ole kombeks toimivale loole nii kiiresti uut materjali peale anda, aga olukord nõudis seda. Pakuti suurepärast võimalust esitleda midagi uut suure vaatajaskonnaga Eesti Laulu finaalis ja tuli kiiresti reageerida,” ütles loo autor Tanel Padar.

Uus lugu “Sinu aeg” sündis mitmete muusikute koostööna ning katsetati erinevaid vorme. Padar lisab, et talle meeldib flirtida erinevate stiilidega ning lõppversioon on paljuski mõjutatud laulu tekstist, mille autoriks on üle pika aja taas Aapo Ilves.

See duo on kirjutanud koos hulganisti tuntud hitte nagu “Ootab veel palju ilusaid maid”, “Tee midagi”, “Võta aega”, “Kuu on päike” jne. Kaks viimast on pärjatud R2 aasta hiti tiitliga.

 

[embed]
class="advertising--side js-advertising js-side-advertising lazyload advertising--first">

Kommentaarid puuduvad