Täna
07. juul
16...20
11...16
Homme
08. juul
14...20
9...15

Muusika

Jazzkaar praeguse seisuga toimub, kuid vähendatud mahus

Foto: Erakogu
12:35 11. märts 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: Eesti Päevaleht

Jazzkaare korraldusmeeskond annab teada, et seoses koroonaviirusest tingitud terviseriskidega ning rahvusvaheliste reisipiirangutega toimub festival Jazzkaar 2020 käesoleval aastal 17.-26. aprillini algselt kavandatust väiksemas mahus, kirjutab Eesti Päevaleht. 

Jazzkaar 2020 meeskond on tänase seisuga langetanud otsuse festivali toimumiseks algsest väiksemas mahus, et festivali publiku, esinejate ja korraldajate tervis oleks hoitud. Festivali korraldajad soovitavad tungivalt festivali Jazzkaar 2020 külastamist planeerivatel välisturistidel enda turvalisuse huvides mitte reisida festivalile.

Kahjuks ei saa sama kavaga festivali Jazzkaar 2020 edasi lükata hilisemale toimumisajale, sest suur osa festivalil esinevatest artistidest on maailma olulisemad jazzmuusikud ning nende tuuri- ja kontserdigraafikud on lepitud kokku väga pikaajaliselt. 

Jazzkaar kinnitab lisaks, et kui mõne programmis oleva rahvusvahelise artisti või Eesti artisti kontsert peaks täiendavate asjaolude selgumisel ära jääma, ostetakse kõik kontserdipiletid tagasi.

Festival Jazzkaar 2020 võib piirata lisaks Alexela Kontserdimaja kontserdi publiku arvule ka väiksemates ruumides toimuvate kontsertide piletimüüki vähendamaks terviseriske meie külastajaile. 

Täispikka artiklit loe portaalist Eesti Päevaleht.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!