Täna
30. okt
8...11
4...9
Homme
31. okt
5...10
0...8

Muusika

Kõrv peale! Liisi Koikson tuli välja värske singliga

Foto: Pressimaterjal
12:21 06. oktoober 2020
Autor: uudised.ee

Lauljatar Liisi Koikson rõõmustab fänne värske singliga "Üksindus". Uusversioon on sündinud ka loost "Procrastination Queen".

"Üksindus" on lugu, mis sündis Maian Kärmase sõnadele telesaates "Muusika mu sõnadele" ja räägib selle tunde erinevatest ilmingutest.

"Kolmetunnise kirjutamise tulemusel sündis mu uus singel," räägib Koikson pressiteates. "Eelmisel aastal osalesime BFMi tudengite "Muusika mu sõnadele" saates, kus saime bändi Puuluubiga Maian Kärmase teksti, mille ta kirjutas kahe bändi poolt saadud impulsside põhjal. Võisime vabas vormis seda kasutada.

Koikson võttis bändiliikmete Raun Juurikase, Marti Tärni ja Martin Petermanniga väljakutse vastu ning lõpptulemusega jäädi sedavõrd rahule, et lugu kõlab nüüd bändi kontsertkavas.

"Üksindusest olen ka varem laulnud ja eks tal on ka palju erinevaid ilminguid – kuidas vahel võid ennast keset rahvahulka tunda rohkem üksikuna, kui oma kodus enda asjade keskel üksi aega veetes. Ma usun, et sellist enda mõtetega istumist on hetkel kõigil väga palju teha tulnud, ja tänu sellele on kindlasti ka paljud asjad selgemaks saanud ja lahendusi leidnud. Et mis on päriselt oluline, siis, kui kellegi teise hinnang ei ole sinuga ühes ruumis. Ilus nullpunkt, millest uuele vastu minna," kirjeldas Koikson.

Eestikeelse palaga koos ilmus täna ka uusversioon Liisi Koiksoni 2017. aasta albumilt pärinevast loost "Procrastination Queen".

"Sellest loost tekkis 2019. aastal toimunud eriprojekti, hommikukontserdi ettevalmistamisel uue versiooni vajadus, mis esialgu pidi olema nö ajutine, aga esimesel läbimängul sai kõigile selgeks, et selles astumises on see lugu veel mõjusam. Nii otsustasime ta ka salvestada. Kuigi üks versioon on juba kuulamiseks mu "Coffee For One" albumilt olemas, ei saanud seda uut äratundmist ka jagamata jätta," lisas Koikson.

Liisi Koikson esineb juba sel nädalal Jazzkaarel kahe kontserdiga: 10. oktoobril Tallinnas, Vaba Laval ja 11. oktoobril Pärnu Kontserdimajas. Kontserdid tähistavad Liisi Koiksoni albumi "Väike Järv" 15. aastapäeva.

Kuula lugu SIIT!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!