Täna
22. jaan
0...4
-5...3
Homme
23. jaan
0...4
-1...3

Muusika

Jaagup Kreem Terminaatori uuest albumist: sellel plaadil ei ole nii palju hingehädasid ja armastuse teemat

19:00 24. november 2020
Autor: Duubel
Allikas: TVPlay

"Duubli" stuudios on koha sisse võtnud muusik Jaagup Kreem, kes avaldas hiljaaegu koos oma legendaarse bändiga Terminaator uue albumi "Maailm vs Lilian".

"Ühel hetkel tekkis meie bändil palju vaba aega, täpsemini 13. märtsist ja siis me mõtlesime, et ah tühja, teeme ta siis valmis," kommenteerib Jaagup uue albumi saamislugu.

Muuhulgas ütleb Jaagup, et põeb alati peale albumi tegemist nö "sünnitusjärgset depressiooni" mõeldes, et kas nüüd ongi kõik ära tehtud... "Tavaliselt ravitakse seda lugematute kontsertidega, kuid praegu on natuke keeruline," ütleb Jaagup, et pandeemia ajal on nendegi bändil rasked ajad.

"Sellel plaadil ei ole tegelikult nii palju neid hingehädasid või sellist armastuse teemat üldse," kirjeldab Jaagup, et seekord on Terminaator teist teed läinud. ""Maailm vs Lilian" räägib ühest teismelisest tüdrukust, kellel on kogu maailm sassis," ütleb Jaagup, et on albumi tegemiseks inspiratsiooni saanud enda tütrest, kes on äsja teismelise ea ületanud. Küll aga välistab Kreem, et tema enda tütar kuidagi Liliani prototüübiks oleks.

Vaata täispikka intervjuud videost.

Osale Terminaatori uue albumi loosimängus!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!