Pilk peale! Liis Lemsalu ja Stefani hittloo värske muusikavideo kisub vaataja unenägude maailma

uudised.ee

Märtsi alguses ühise looga "Doomino" üllatanud Liis Lemsalu ja Stefan on tänaseks hittloole valmis saanud ka ametliku muusikavideo.

Muusikavideo valmis 17-tunnisel võttepäeval kolmes lokatsioonis ja neljas erinevas filmikeskkonnas.  „See video on kindlasti midagi teistsugust ja mul on väga hea meel, et terve tiim tuli kaasa minu esialgse mõttega kasutada erinevate "tubade" kontseptsiooni. Terve video idee kerkis tegelikult ühest lausest, mida kuuleb loo vältel üsna mitu korda: "on see unes või on ilmsi?". Unenägude maailm on üks väga huvitav koht meie alateadvuses, mis tekitab omakorda ka väga mitmeid küsimusi,“ selgitab Liis Kroonikale muusikavideo sünnilugu.

Video ideele vääriline muusikavideo sündis koostöös produktsioonifirmaga VAAS. 

Anna teada, kuidas meeldib?

Märtsi alguses ühise looga “Doomino” üllatanud Liis Lemsalu ja Stefan on tänaseks hittloole valmis saanud ka ametliku muusikavideo.

Muusikavideo valmis 17-tunnisel võttepäeval kolmes lokatsioonis ja neljas erinevas filmikeskkonnas.  „See video on kindlasti midagi teistsugust ja mul on väga hea meel, et terve tiim tuli kaasa minu esialgse mõttega kasutada erinevate “tubade” kontseptsiooni. Terve video idee kerkis tegelikult ühest lausest, mida kuuleb loo vältel üsna mitu korda: “on see unes või on ilmsi?”. Unenägude maailm on üks väga huvitav koht meie alateadvuses, mis tekitab omakorda ka väga mitmeid küsimusi,“ selgitab Liis Kroonikale muusikavideo sünnilugu.

Video ideele vääriline muusikavideo sündis koostöös produktsioonifirmaga VAAS. 

Anna teada, kuidas meeldib?

Kommentaarid puuduvad