Homme
24. okt
2...9
-3...7
Ülehomme
25. okt
7...11
-1...8

Muusika

Pane kalendrisse kirja! Rita Ray uus südantsulatav singel ilmub juba reedel

Foto: Pressimaterjal
12:10 10. august 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

Kodumaine soulitäht Rita Ray avaldab 13. augustil singli “No Greater Love”, mis on teine lugu tema sügisel ilmuvalt stuudioalbumilt. Tegemist on helgekõlalise oodiga noorele armastusele. Võimsa sümfoonilisusega vürtsitab lugu Rita Ray kirjutatud ning Pärnu Linnaorkestri esitatud keelpilliarranžeering.

Kui Rita Ray eelnev looming on inspireerunud inimsuhete raskustest ning sellest kumab läbivalt mõrumagusust, siis uue loo toon on tuntavalt rõõmsam ja päikselisem. Loo keskmes on noore südame värske ja kirglik armumine. Lauljatar ise räägib: ““No Greater Love” on kahtlemata kõige helgem laul, mille seni kirjutanud olen. Arvasin, et ei oskagi kirjutada elu ilust, vaid üksnes valudest. Aga “No Greater Love” kirjutamise käigus miski muutus. Olin viimaks jõudnud kohta, kus andestada ja edasi liikuda. Paistab, et terve bänd tajus loo mõtet täpselt samamoodi, seega lugu kõlabki kui minevikuga hüvastijätt ja kõige ilusa avasüli tervitamine.”

Rita Ray jätkab koostööd Solid Gold Sound produktsioonitiimiga, mille taga on Lexsoul Dancemachine’i Martin Laksberg ja Robert Linna.  Hingestatud vokaali saadab Rita Ray neljaliikmeline bänd ning värskelt EMTA lõpetanud lauljatari enda kirjutatud keelpilliseade, mille mängis dirigent Kaspar Männi juhatusel sisse Pärnu Linnaorkester. “Hakkasin enne teise albumi kirjutamist kuulama orkestraalset muusikat ja armusin täielikult arranžeerimise võludesse, millest on saanud üks minu salahobidest.” Rita Ray avaldab lootust, et “kuulaja tunnetab tänu orkestri kasutamisele paremini lugude sõnumit, meeleolu, mõtteid...”


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!