Te ei ole selleks valmis! Ilmus Genka megakogumik “Oleg Kosjugin X”

uudised.ee

Oleg Kosjugini comeback-aastale tõmbab joone alla kogumikalbum “Oleg Kosjugin X”. Kui aasta alguses sai meest taas kuulda Genka ja DEW8 kauamängival “Oleg”, siis nüüd on valmis saanud ka võimas kaverite ja remixide kogum.

Kümme aastat tagasi ilmus “Oleg Kosjugini EP” ja selle tähistamiseks on valmis saanud hiigelkogumik “Oleg Kosjugin X”. Tegemist on albumiga, kus saavad kokku eriilemised remixid ja kaverid, mille sündi on kaasatud pea 70 inimest. Lisaks kõlab plaadil ka neli täiesti uut lugu. “See on midagi erakordset. See kogumik tuli 200 korda retsim kui ma arvasin,” lausub Genka. “Minu rõõm on üüratu. Mäletate seda saadet “Laula mu Laulu”? Seal kuulsin esimest korda, kui keegi teine (mitte räppartist) minu kirjutatud sõnu esitas ja see oli ülim tunne, mida polnud varem kogenud. Antud albumiga tundsin sama tunnet, nii et tegin endale justkui superkingituse – natuke pisar silmas ja megaõnnelik. Kuna selle kogumiku haare on nii suur, siis loodan, et igaüks leiab sealt oma uue lemmikloo. Big up kõik, kes kaasa lõid!” Antud kauamängiva nimistust leiab nii prominentseid popartiste kui ka underground kulda. ”Kogu point ongi raputada äärmusest äärmusesse. Põhimõtteliselt kuulan samamoodi kodus mussi – ühest ekstreemsusest teise,” seletab Genka. Koos temaga võtavad kurikuulsa Oleg Kosjugini tegemised ette Synne Valtri, Puuluup, Eliit, Beebilõust, Dead Furies, Koit Toome, Merimell, Meister Jaan, Bert on Beats, Marko Matvere, Ans. Andur, Planeet, Badda General (Jamaica), Tarvo Valm, Jarek Kasar, Forgotten Sunrise, Cool D, YASMYN, Paul Oja, MÖRT, fenkii, Jaan Pehk, Kaspar Uljas, Võmbaleidur, Rauno Pehka, Horn Element, STD, Djerro, Caspar Mágus, Surekoer ja Igor Tarasjuk. “Ühel albumil Võmbaleiduri glitchcore ning Synne Valtri ja Marko Matvere – nii seinast seina asja pole never olnud,” on Genka lõpptulemusega rahul. Briti superstaar Adele tegi hiljuti ajalugu, keelates Spotifys oma albumi “30” juhuesitamise ja ka Genka paneb kuulajatele südamele, et “Oleg Kosjugin X” tuleks ette võtta just sellisel kuju nagu ta on ilmunud. Materjali on kahe tunni jagu, mis jaotatud kuueks osaks – saab tantsu, saab moshi ja ohtralt üllatusi. Tihti öeldakse avaldamata materjali kohta: “te ei ole selleks valmis” ja see väljend võtab kõige paremini kokku ka “Oleg Kosjugin X” olemuse.

”Oleg Kosjugin X” on kuulatav nüüd kõikidel voogedastusplatvormidel. Digialbumi saab endale soetada Legendaarse veebipoest, millega saab kaasa veel 2011 albumi ja mõned tsenseeritud versioonid.

Jälgi Legendaarse tegemisi ka Instagramis:

Kommentaarid puuduvad