Homme
07. juun
13...25
8...13
Ülehomme
08. juun
13...25
11...16

TV3

Naabrite konteinerite kohal tihenevad murepilved

12:42 15. aprill 2020
Autor: uudised.ee

Naabrist parem“ jätkub inspireerivalt ja võistluslikult juba täna õhtul ning kindel on see, et oma maja nimel rassimine muutub aina keerulisemaks.

Nagu saatejuht Alari Kivisaar on korduvalt tõdenud, siis ehituses on kindel ainult see, et miski pole kindel ja eriti tõsi on see “Naabrist parema” ehitusplatsil Ülemiste Citys. Isegi siis, kui kõik eeldused edukaks töönädalaks on olemas, ehitusmaterjali ja motivatsioonipuudus ei vaeva, võivad probleemid tulla sealt, kust neid oodatagi ei oska.

Õhus on draamat. Superemad Käthlin ja Käthriin otsustavad enda kohta käivad kuulujutud peatada ja naabritega sotid selgeks teha. Urmas on siiani truult kamraad Aare plaane teostanud, ent pinged kasvavad ja meestel tekib omavahelisi lahkhelisid oodatust rohkem. Maailmakodanik Marleen hakkab väsima sellest, et Kristjani hilisõhtuse töö veerandtunnid venivad lubatust kolm korda pikemaks. Rändurpere dünaamika lööb hetkeks rivist välja hoopis rivistuselt kuuldud kommentaar.

Kõigest hoolimata tuleb tööd valmis saada ja kohtunikele ette näidata. Naabrite saavutused vaatavad üle Hansgrohe esindaja ja vannitubade ekspert Alo Neerot ning Saunumi kerise idee autor Andrus Vare. Kogenud mehed jagavad väärt nõu ja hindavad kriitilise pilguga konteinerkodude vannitube ja saunu.

Rivistusel ootab pärast rosettide jagamist ka salapärane ümbrik, mille sisu saatejuhid Keili ja Alari kuidagi jagada ei taha. Kui ümbrik saab omaniku ja üllatus tuleb päevavalgele, hakkavad nutikad naabrid omavahel diile sõlmima, igaühel muidugi omad kasud sees.

Kiire mängulise ülesandena ootab naabripaare meisterdamisvõistlus, kus tuleb kasuks eriti hea Makita tööriistade kasutamise oskus. Valmis tuleb saada istumiseks sobiv mööbliese. Lähteülesande piirid on laiad ja naabrid lasevad fantaasia möllama. 

„Naabrist parem“ on TV3s täna kell 20.00.