Homme
07. juun
13...25
8...13
Ülehomme
08. juun
13...25
11...16

TV3

„Naabrist parema“ kriis: pisarais paar soovib sarjast lahkuda!

Foto: TV3
14:46 22. aprill 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Mõnus värske värvi lõhn, valmiv kodu ja tööind võiks iseloomustada sarja „Naabrist parem“ tänast osa, kuid tegelikkus on paraku midagi muud. Stress, ajapuudus, ehitusvead ja võistlejate vahelised pinged viivad asja nii kaugele, et üks osalejapaar soovib sarjast lahkuda.

Kes oleks uskunud, et tüli võib puhkeda seoses tolmuimeja või värvipurgi avamisega?! Paraku on stressiolukorras emotsioonid kiired üle keema ning kõige enam on seda näha Mari-Anne ja Eero pealt. Nimelt just nemad peavad uute ülesannete kõrvalt leidma aega ka vigade parandamiseks ja taluma eriti valusat kriitikat. Pisarad silmis, tunnistab Mari-Anne, et soovib sarjast lahkuda.

Pahteldamine, lihvimine ja kruntimine on nüüdseks kõikidel tehtud, seega ideaalne aluspind on loodud ja naabreid ootab Sadolini värvimismäng. Kogu konteineri värvimiseks on aega täpselt 24 tundi. Merekonteineriekspert Taivo Velling on taaskord kohtunikuametis ja tema täpse silma eest ei pääse ükski pisiviga. Otsustamisel ei piisa seekord kahjuks vigade lugemisest, sest mitmel paaril on liiga palju erinevaid pooleli töid.

Tööhoog “Naabrist parema” ehitusplatsil ei vaibu ning trelli, sae või lihvimismasina tuttavad hääled kajavad Ülemiste Citys hiliste öötundideni.

„Naabrist parem“ on TV3s täna kell 20.00.