Homme
07. juun
13...25
8...13
Ülehomme
08. juun
13...25
11...16

TV3

Piits, präänik ning mudilased ehitusplatsil: „Naabrist parem“ viimistleb ja sisustab!

14:50 06. mai 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

TV3 sarja „Naabrist parem“ osalejate pingutused oma maja ehitamisel on jõudnud etappi, mida on vast kõige põnevam jälgida. Nimelt peavad naabrite majad nii seest kui ka väljast lõplikult viimistletud saama. Oodata on kiitust, laitust ja sekka mudilaste kilkeid, sest superemad on lapsed kaasa võtnud.

 Ehitusplats hakkab üha enam meenutama väikest nelja majaga külakest ja naabrid tunnevad üksteist liigagi hästi. Nii mõnegi naabripaari vahelt on aga must kass läbi jooksnud ja tundub, et leppimist näha pole. Pinged kogunevad ja omavahelisi erimeelsusi kogevad isegi elukogenud kamraadid. Tööseisakut aga lubada ei saa ja nii ongi Aare sunnitud mõned päevad üksipäini saunamaja kallal toimetama. 

Rändurpere peab eelmise nädala võistlushoos paigaldatud Cedrali-lauad uuesti maha võtma ja otsast alustama. Viimasele hetkele on jäetud palju ehitus- ja parandustöid, aga iga väike samm on tõeline töövõit ja maja hakkab üha enam kodu moodi välja paistma.

Eelmise nädala võitjad Marleen ja Kristjan naudivad magusaid auhinnavilju ja vaatavad kõrvalt, kuidas nende kodule fassaadi paigaldatakse. Aega pole muidugi raisata, sest lõpuks tuleb ära paigaldada ka kõigi tubade ühine, kaua oodatud ja kindlasti perfektne lagi.

Tööriistade mürina taustal kõlab aeg-ajalt laste rõõmukilkeid, sest Käthlin ja Käthriin on kõik oma mudilased ehitusplatsile kaasa võtnud. Tegemist on tõeliste superemadega, sest kõige kõrvalt jõuavad nad ise ka fassaadi paigaldada.

Kohtunikuks on tunnustatud arhitekt Emil Urbel, seega on naabritel võimalus oma plaane esitleda inimesele, kes vaatab maju värske ja professionaalse pilguga. Naabritele kulub hea sõna väga ära ja on näha, et nädalate pingutused on lõpuks tõeliselt vilja kandmas.

Naabrid saavad üllatusena võimaluse teiste naabrite saatuse üle otsustada. Nüüd läheb tõeliseks strateegiamänguks ja armu ei anta kellelegi!

„Naabrist parema“ põnev võistlus Keili Sükijaineni ja Alari Kivisaare juhtimisel jätkub TV3s täna kell 20.00.