Kes võidab saate “Naabrist parem”? Diana ja Hannes: võidu korral jääb saunamaja alatiseks meie perre

uudised.ee

TV3 ehitussarja „Naabrist parem“ suur finaal toimub juba 2.juunil, mil kell 21.30 algavas otsesaates selgub võitja, kelle valivad vaatajad telefonihääletusel. Kõik sarjas osalevad neli paari on vaid mõne kuuga ära teinud ülisuure töö ning ehitanud kahest merekonteinerist imelise kodu. Uurisime hulludelt ehitajatelt Dianalt ja Hanneselt, miks võiks televaatajad just nende poolt hääletada ning mis on kolm asja, mida nad oma kuldsete käte ja pühendumisega ehitatud kodu juures ise kõige enam väärtustavad.

Diana ja Hannes on väga ühtehoidev pere. “Naudime üksteisega koos veedetud aega, seda nii vabal ajal kui ka tööd tehes. Armastame oma väikest krutskeid täis Leonhardi ja kaasame teda kõikidesse oma tegemistesse,” räägib paar, kelle väike poeg on ema ja isaga terve saate tublisti kaasa teinud. Diana ja Hannese sõnul ükski raskus neid veel murdnud ei ole ja kindel on see, et saunamaja jääb võidu korral alati meie perre. “See maja annab meile võimaluse puhata siinsamas koduõuel, sest aastatega on meie kodu muutunud hoopiski töökojaks. Mõne aasta pärast annab see maja ka võimaluse liikuda kuhugi mujale Eesti maastikul.”

Pühendasime ennast 100% selle maja ehitusprotsessi, tunneme igat nurka – õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Rasketel hetkedel oskasime üksteisele eriti toeks olla. Motiveerisime üksteist korduvalt, sest koos me sellele rindele asusime ja koos me sellest sõjast välja ka tuleme! Oleme 8 aastat planeerinud sauna ehitamist ja ainuke võimalus see kiirelt valmis saada tundus just see saade. Me oleme tänulikud kõigile, kelle abiga ehitasime nii vinge saunamaja. Seal ei ole midagi üleliigset ja kõik, mis on olemas, vastab täpselt meie unistusele!


Foto: TV3

Kommentaarid puuduvad