Homme
12. juul
15...21
9...15
Ülehomme
13. juul
16...21
7...15

Meelelahutus

Kuidas leida naist? Anu Saagim soovitab meestel end algatuseks puhtaks pesta

Foto: Andres Putting/Delfi
18:09 05. märts 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: Raadio 2

Naistepäev läheneb ja on paslik meestele meelde tuletada, mida teha, et enda kõrvale tore kaaslane leida. Raadio 2 hommikuprogrammis käis külas bravuuritar ja suhetest nii mõndagi teadev Anu Saagim, kes jagas soovitusi, kuidas enda kõrvale see "õige" leida.

Anu sõnul oli ta kohanud meest, kes oli pikk, nägus ja kõik proportsioonid olid justkui paigas ning kes ütles, et talle meeldib ilus ja tark naine, kellel on hea huumorimeel - klassika. Teise, juba sügavama vaatluse järel nägi ta aga, et mees on lohakas, juuksed kammimata, nuusutades ka head lõhna polnud, pigem kerge higihais.

"Ma ütlesin talle, et mine vaata ennast peeglist. Kas üks ilus ja korralik naine tahab sellist tossukotti? Mine tee ennast korda ja ära tinderda kogu aeg. Nr1, pese ennast puhtaks," soovitas Saagim.

Teise nõuandena tõi Anu välja, et naistele ei tasuks viia vaid üht lilleõit. See ütlevat mehe kohta, et tal on rahakotis vaid koiliblikad. Naisele peaks viima näiteks tulpe ja neid suurtes kogustes.

Kolmandaks võiksid mehed teha midagi erakordset, midagi, mis meelde jääb! Iga naine võib loomulikult midagi erinevat tahta, aga see oleks hea algus. Naistele meeldivad üllatused ja müstika.

Kuula täispikka intervjuud R2'st!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!