Täna
07. juun
13...25
8...13
Homme
08. juun
13...25
11...16

PARIM TANTSIJA

Tantsufestival Kuldne Karikas esitleb:
Eesti parim tantsija!

SPOTLIGHT CHALLENGE on Tantsufestivali Kuldne Karikas eriüritus, mis keskendub iga tantsija personaalsele meisterlikkusele ja artistlikkusele. Sel aastal selgub Spotlight Challenge'i raames Eesti parim tantsija! Võitja saab lisaks aule ja kuulsusele koos perega suve nautida uhiuue Škoda Kamiq'iga, mille kasutusõiguse eest hoolitseb Kuldse Karika suurtoetaja Aasta Auto.


Foto: Marlene Kirt

Reeglid:

 1. 2019. aasta sügisel Tartus ja 2020. aasta kevadel Tallinnas toimunud voorudest pääsesid edasi teleprojekti veebihääletusele kõige kõrgemate kohtunike punktidega hinnatud tantsijad. 
 2. Veebihääletuses on vastamisi Tartu eelvooru ja Tallinna eelvooru osalejad (eraldi hääletuses). Mõlemast saavad telesaatesse 5 kõige enam meeldimisi kogunud tantsijat.
 3. Veebihääletus algab 27. aprillil kell 12.00 ning lõpeb 5. mail kell 16.00.
 4. Pärast hääletuse sulgemist loetakse hääled enne tulemuste kinnitamist üle, et veenduda, et tulemust ei ole mõjutatud ebaausalt. Arvesse ei lähe hääled, kus on kahtlus, et häältesaaki on mõjutatud ebaausalt.
 5. Veebivooru edasipääsejad osalevad telesaates, mille tulemus selgub otse-saates SMS-hääletuse abil. Saate tantsude osa salvestatakse 14.mail Tartus Alexela Loomelaval järgides sel hetkel kehtivaid valitsuse soovitusi. Salvestusega seotud ülesanded ja vajalik info antakse osalejatele teada 6. mai jooksul.
 6. Võitjale (võitja perele) kingib Aasta Auto suvekuudeks uhiuue Škoda Kamiq'i kasutusõiguse. Lisaks saavad kõik osalejad premeeritud Kuldse Karika toetajate poolt.
 7. TV3 jätab endale õiguse konkursi reegleid ette teatamata muuta. 

HÄÄLETUS ON LÕPPENUD! 

Tallinna eelvoor

 • Enim hinnatud
 • Enim vaadatud
 • Viimati lisatud

Tartu eelvoor

 • Enim hinnatud
 • Enim vaadatud
 • Viimati lisatud