Homme
19. veeb
2...5
-2...3
Ülehomme
20. veeb
0...3
0...3

Privaatsustingimused

MILLISEID ANDMEID ME AUHINNAMÄNGUDES KOGUME JA MIKS?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te osalete auhinnamängudes meie veebilehel uudised.ee.

Uudised.ee leht võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, e-posti aadressi või telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

 

KUIDAS ME KASUTAME VEEBIPOES KOGUTUD ANDMEID?

Uudised.ee leht võib sisestatud andmeid kasutada, et võtta auhinna võitjatega ühendust auhinna kättetoimetamise osas.

Uudised.ee võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab auhindade teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on All Media Eesti AS partnerid auhinnamängudes.

 

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Osaledes uudised.ee lehel auhinnamängudes nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie auhinnamängudes osaleda. All Media Eesti AS jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Veebilehe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab kasutaja ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kasutaja jätkuv auhinnamängudes osalemine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

 

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil veeb@uudised.ee

 

Soovime meeldivat koostööd.

Liiklustalent
Mida toob veebruarikuu Sinu tähemärgile?