Homme
28. sept
14...19
8...14
Ülehomme
29. sept
14...17
7...14

Meelelahutus

Täna alustava „Rannamaja“ draamakuninganna Viktoria paljastab üht ja teist!

Foto: TV3
17:31 02. september 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Täna õhtul läheb TV3 eetris täistuuridel käima pöörase suhtereality „Rannamaja“ uus hooaeg. Sarja üks osaleja Viktoria on juba nõnda populaarne, et osales Brigitte Susanne Hundi veebisaates ning paljastas üht-teist nii sarjas toimuva kui ka isikliku elu kohta.

Halastamatuks draamakuningannaks tituleeritud Viktoria vastab TV3Play rubriigis „51 küsimust“ Brigitte Susanne Hundi küsimustele, mis puudutavad näiteks eelmist hooaega, suhteid osalejatega, unelmate kohtingut, kaamera ees seksimist jpm.

Viktoria on üks kuuest noorest vallalisest, kes rannamaja ühise katuse alla kolivad, et romantilisi suhteid luua ning endale unistuste kaaslane leida. Rannamajas võtavad koha sisse ka spirituaalne naistemurdja Toomas, linnastunud linalakk Hanna, biseksuaalne peolõvi Oskar, vallatu klubitantsija Helena ja väikelinna hipster Kristen.

KRISTEN on 22-aastane Rakvere noormees. Erialalt on Kristen tisler, hetkel ta küll ei tööta, kuid mööbli tegemine on tal väga hinges. Vabal ajal harrastab Kristen BMXiga sõitmist, muusika miksimist ja mõnikord ka auto kallal nokitsemist ning kui ta peaks end ühe sõnaga iseloomustama, siis oleks selleks “chill".

HANNA on 19-aastane neiu, kes on pärit väikesest külast Tabiverest, kuid elab Tallinnas. Hanna on pealtnäha vaikne, kuid sisemiselt möllab temas torm. Ta otsib elus alati palju adrenaliini ning ekstreemseid tegevusi, millega seda saavutada. Päeval teeb ta tööd ja öötundidel loeb raamatuid.

TOOMAS on 22-aastane Tartu noormees. Toomas armastab muusikat ja töötab restoranis kelnerina. Vabal ajal tegeleb ta enda füüsilise ja vaimse arendamisega, teeb trenni, loeb raamatuid ja tantsib.

 

HELENA on 22-aastane Tallinna neiu. Päeval on Helena ontlik tudeng Tallinna Tehnikaülikoolis, öösiti aga metsik tantsukiisu klubiüritustel. Ta on seiklushimuline, otsekohene, lõbus, aus, imeliku huumori, nilbete naljade ning elurõõmuga; parajalt emotsionaalne ning heas mõttes hull tots. Huvialadeks on enesearendamine, õppimine, tantsimine, kassid, söömine, sõbrad ja mehed.

OSKAR on 22-aastane Tallinna noormees, kes on hiljuti lõpetanud välistudengipõlve Taanis. Oskar peab end väga mitmekülgseks inimeseks, kel on palju huvisid, millest suurim on muusika. Vaba aega veedab Oskar sõprade seltsis, muusikat kuulates või kunsti nautides. Talle pakub inspiratsiooni kohtuda uute inimestega ja neid tundma õppida.

VIKTORIA on 20-aastane temperamentne tallinlanna. Ta töötab teenindusvaldkonnas ning vaba aega tal pole. Sügisel käib Viktoria jalutamas, talvel kelgutamas, kevadel korjab lilli ja suvel karjatab loomi – just nii ta end kirjeldab.

„Rannamaja“ täna alustav teine hooaeg võtab kohati niivõrd ootamatud pöörded, et isegi osalejad kaotavad pea ja unustavad peidetud salakaamerad, ent see pole probleem, sest sõjas ja armastuses on lubatud kõik!

„Rannamaja“ alustab uut hooaega TV3s täna kell 20.00!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!