Homme
23. nov
0...4
-3...3
Ülehomme
24. nov
-1...4
-1...4

Sport

Tallinnas Vabaduse väljakul näidatakse jalgpalli MM-i finaalmänge

Foto: Daniel Sepp/Delfi
10:00 03. juuli 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Alates selle nädala lõpust saavad spordihuvilised Tallinnas Vabaduse väljakul suure ekraani vahendusel kaasa elada jalgpalli maailmameistrivõistluste veerand- ja poolfinaalile ning finaalmängule, vahendab BNS.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev ütles, et huvi jalgpalli maailmameistrivõistluste mängude ühisvaatamise vastu on linlaste seas suur. „Nii enne MM-i algust, kuid ka juba selle käigus on minu käest mitmel korral küsitud, kas mingil etapil hakatakse mänge näitama ka Vabaduse väljaku ekraanil, nagu seda on varem tehtud. Seega otsustasime meie elanike soovidele vastu tulla ja korraldada pealinna esindusväljakul ülekannete näitamisi, et inimestel oleks võimalus saada osaks sellest suurepärasest jalgpallipeost, milleks MM ju on,“ rõhutas Belobrovtsev.

"Rõõm on näha, et tallinlased spordi vastu nii suurt huvi tunnevad. Loodame, et kõik jalgpallifännid austavad üksteist ning ei võta üritusele kaasa alkohoolseid jooke, eriti klaastaaras. Jalgpall on spordipidu väikestele ja suurtele. Seega tasub meeles pidada, et Vabaduse väljakul võivad kohal olla ka pered lastega. Et ühisvaatamine mööduks mugavalt ja turvaliselt, oleme taganud sinna turvateenuse ja välikäimlaid ning pöörame palju tähelepanu, et improviseeritud tribüünid oleksid puhtad mängude ajal ja järel," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Reedel ja laupäeval kell 17 ja kell 21 toimuvad veerandfinaalid, 10. ja 11. juulil kell 21 on poolfinaalid, 14. juulil kolmanda koha mäng ja 15. juulil finaalmäng. Esimeses poolfinaalis reedel kohtuvad Uruguay ja Prantsusmaa, teises - Brasiilia ja Belgia. Laupäeval kell 21 toimub Venemaa ja Horvaatia mäng. Teisipäeval selguvad viimased kaks veerandfinalisti.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob novembrikuu Sinu tähemärgile?