Täna
23. juul
21...26
12...17
Homme
24. juul
20...27
12...17

Sport

Olümpiavõitja Gerd Kanter: dopinguskandaal tekitas minus häbitunde

19:40 01. märts 2019
Autor: Kadri Pikhof
Allikas: TVPlay
Kogu Eestit šokeerinud dopinguskandaal kulmineerus täna sellega, et Austrias vahi alt vabastatud murdmaasuusataja Karel Tammjärv tunnistas, et on juba kolm aastat veredopingut kasutanud ja dopinguarsti kontakti andis talle treener Mati Alaver. Nende nõutuks tegevate uudiste valguses oleme täna stuudiosse palunud olümpiavõitja Gerd Kanteri.

Kommentaarid

Kommentaare 2
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
pettunud Gerd Kanteris 20:27 01. märts 2019
Olen pettunud Gerd Kanteri kommentaaris, kus ta otseselt süüdistab treener Anti Saarepuud.Treener ei ole lapsehoidja, kes 7/24 valvab täiskasvanud mehi.Kogu suhtlus peab toimuma vastastikusel usaldusel.Ega mehed ei treeni aasta jooksul iga päev koos,iga mees elab eri kohas ja treenib vastava plaani ja südametunnistuse järgi.Kanteri kommentaar, et tema on ka treener-vabandust väga, aga ta on sellega alles äsja alustanud ja treenib minuteada vaid lapsi ja noori.Ta ei saa ju iial kindel olla, mis teda ootab... Lõpus veel lisaks halvustav kommentaar "eratiim"-mis teha, kui Suusaliit ei toeta piisavalt murdmaasuusatajaid ja nad peavad ise laagriteks ning võistlusteks rahasid otsima.Oma kommentaaris ei tolereeri ma kindlasti dopingu kasutamist ja mõistan selle täielikult hukka aga ei pea õigeks ka treeneri ja ülejäänud ausa tiimi "ristilöömist"
Kogu lugupidamise juures olen ma Gerd Kanteris väga pettunud.
Ants 21:55 01. märts 2019
Nõus, treener ei pane sportlast õhtul magama, ei ärata hommikul üles jne. treener ei saa kõike teada, eriti kui sportlased soovivad ka võistluste ajal eraldi olla.

Kerro kuu
Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?