Homme
23. juul
21...26
12...17
Ülehomme
24. juul
20...27
12...17

Sport

Video! Duelil võitlevat Markko Moisarit viimased kaotused ei heiduta: ma armastan seda sporti

12:11 04. aprill 2019
Autor: Seitsmesed

Duel Fightil ringi tulev Markko Moisar on möödunud aasta jooksul pidanud vastu võtma mitu valusat kaotust. Hoolimata ebaõnnest on Eesti üks tugevamaid võitlejaid motiveeritud ja valmis kaotusteseeriat lõpetama.

Kaheksanda võitluspaarina astub 13. aprillil Tondiraba Jäähallis areenile Eestit esindav 25-aastane Markko Moisar ja Hiinat esindav 21-aastane Jin Ying. Võitlus toimub kaalukategoorias kuni 63 kilogrammi. Moisar on end Dueliks vormi viinud Tais ja vahetult enne võitlust käib Hollandis.

 “Pärast viimast kaotust olen valinud oma kehakaalus võistlemise, vorm on hea,” kinnitas Moisar.

Viimased kaotused Moisarit ei heiduta. “Ma armastan seda sporti. See on ju ainult mängimine seal käte ja jalgadega. Mõnele meeldib arvutis mängida, mulle meeldib reaalses elus,” rääkis Moisar oma lemmikalast. Markko Moisar lubab, et sel korral tuleb võit kindlasti koju, kuid vastase kohta suurt eeltööd tegema ei hakka. “Ma arvan, et me tutvume kaalumisel,” ütles Moisar.

Kaalukategoorias kuni 77 kilogrammi esindab Eestit 21-aastane Maikel Astur, kelle vastaseks Hiina koondist esindav 26-aastane Bo Fufan.

Hiina koondis saabub Eestisse juba 9. aprillil. Lisaks aklimatiseerumisele kulub nende aeg trennideks Kevin Renno uues spordiklubis ja First Fighting Clubis ning neile pakutakse erinevaid ekskursioone ja kultuuriprogramme.

Duel Fight 3 Eesti vs Hiina toimub 13. aprillil Tondiraba jäähallis. Piletid on juba müügil Piletilevi müügipunktides, lisaks on parima elamuse saamiseks võimalik osta VIP laud otse võitlusareeni kõrvale. Täpsem info võistluse kohta on leitav Duel Fighti Facebooki lehel.

 

 

 

 

 

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?
Kerro kuu