Homme
04. juul
14...23
10...16
Ülehomme
05. juul
17...22
11...16

Sport

Duelil osalejad käisid Hiina saatkonnas suursaadiku vastuvõtul

Foto: Elvi Velpler
12:06 11. aprill 2019
Autor: TV3

Sel laupäeval toimuva Duel Fighti võitlejad ja korraldajad kutsuti Hiina suursaadiku vastuvõtule.

Hiina suursaadik Li Chao kutsus kõik Duel Fighti Eesti vs Hiina võitlejad ja korraldajad vastuvõtule. Oma sõnavõtus lootis suursaadik, et üritus aitab võitlejatel üksteiselt õppida ja seeläbi paremaks saada. Lisaks on Hiina saatkond valmis aitama ka Eesti võitlejaid Hiina võistlema minema.

Vastuvõtul osales ka Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart, kes ütles oma kõnes, et Tallinna linnal on väga oluline roll Eesti ja Hiina suhetes. “Nagu me teame, siis head sõbrad kaklevad vahel, aga pärast seda muutub sõprus ainult tugevamaks. Ma usun, et sportlased saavad seda tõestada ja meie näha,” oli Kõlvart kindel, et laupäeval ootab ees suurepärane üritus.

Hiina koondis saabus Eestisse 9. aprillil. Lisaks aklimatiseerumisele kulub nende aeg trennideks Kevin Renno uues spordiklubis ja First Fighting Clubis ning neile pakutakse erinevaid ekskursioone ja kultuuriprogramme.

Duel Fight 3 Eesti vs Hiina toimub 13. aprillil Tondiraba jäähallis. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides, lisaks on parima elamuse saamiseks võimalik osta VIP laud otse võitlusareeni kõrvale. Täpsem info võistluse kohta on leitav Duel Fighti Facebooki lehel.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!