Kalev Kruus: Rally Estonia on oluline seepärast, et Eesti inimene vajab iidolit

uudised.ee

Homme algab Rally Estonia ja suursündmuseks valmistub ka legendaarne TV3 sporditoimetaja Kalev Kruus, kes asub kodukanalis otsepildis ülekannet kajastama. 

„Rally Estonia on oluline seepärast, et Eesti inimene vajab iidolit. Kui omal ajal oli selleks Andrus Veerpalu, läks kuidas tal läks, siis nüüd on nendeks Ott Tänak ja Martin Järveoja. Me vajame kedagi, kellele reaalselt kaasa elada,“ tõdeb Kalev Naistelehele antud intervjuus. „Ja kui FIA maailmameistrivõistluste etapp tuuakse koju kätte, on see suur asi.“

Kuigi ralli on meeste ala, jälgib võistlust üha enam naisi, sest korraldajad on Kalevi sõnul teinud kõik selleks, et see oleks kogupereüritus. Mäletatavasti külastas seda mullu isegi haridusminister Mailis Reps perega.

„Naistele meeldivad kiiresti sõitvad autod ja nende juhid. Ja kui juhid veel paar sõna juttugi räägivad, siis miks mitte. Külmaks ei jäta ralli tegelikult kedagi, ole sa naine, mees, laps või vanainimene.“

Refereeritud Naistelehest.

Suve suursündmust Rally Estoniat näevad TV3 vaatajad täies mahus, sest ametliku suurtoetaja ja meediapartnerina toob TV3 otse-eetrisse kõik 24 kiiruskatset ning ava- ja lõputseremoonia. 

Rally Estonia on 2021.aasta FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus, Tartu vallas, Otepää vallas, Elva vallas, Kanepi vallas, Kambja vallas, Peipsiääre vallas ja Mustvee vallas 15.-18.juulil. 

„Eksklusiivselt toob TV3 otse-eetrisse kõik 24 kiiruskatset, neljapäevahommikuse testikatse ning suurejoonelise ava- ja lõputseremoonia; seega jõuavad huvilisteni kõik olulised hetked palavalt oodatud rallisündmuselt. Lisaks saab TV3 Sport lehel kaasa elada haaravatele otsereportaažidele,“ selgitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. 

Rally Estonia ametlik ralliraadio on raadiojaam Star FM, vahendades kogu rallimelu nii rajalt kui ka selle kõrvalt. Operatiivsed reportaažid, põnevad erikülalised ja värvikad intervjuud jõuavad kuulajateni Star FM ralliraadio stuudiost otse sündmuskohalt. Lisaks on neljapäeval ja reedel kohapealt eetris ka Star FM Hommikuprogramm. 

Rally Estonial osalevate meeskondade nimekiri on väga tugev ning ülimalt haaravat võistlust pääseb jälgima 24 000 pealtvaatajat.

Kommentaarid puuduvad