Homme
03. dets
-6...0
-8...0
Ülehomme
04. dets
-15...-3
-16...-4

Superstaar 2018

Birgit lajatas kaaskohtunik Mihklile: täiesti loll jutt!

11:00 11. oktoober 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: TVPlay

Eilses “Eesti otsib superstaari” teises stuudiovoorus tekkis kohtunike laua taga Birgit Sarrapi ja Mihkel Raua vahel sõnelus, sest teemaks tuli taaskord Mihkli jaoks kõige ebasümpatiseerivam pill - ukulele.

Kaur Erik Pääsukene esitas eile stuudiovoorus loo “Klaaskuulis”. Peale esitust jagasid kohtunikud esituse kohta kommentaare. Kui kord jõudis Mihkli kätte, võttis kohtunik teemaks ukulele. “Kui sa just pead. Ma vihkan ukulelet,'' ütles Mihkel Kaurile eelvoorus karmilt, kui laulja teatas, et saadab end sellel saadab. Mihkel lisas toona veel, et tema ei ole näinud kedagi läbi selle saate ajaloo, kes oleks ukulelega edasi saanud. Kaur siiski otsustas end eelvoorus ukulel saata ja pääses kahe “jah” sõnaga edasi.

Nüüd stuudiovoorus olles kavatses Mihkel selle arusaamatuse ära klaarida. Mihkli meelest on ukulele analoogne nullprillidega. “Inimene võib-olla vaimne ka ilma ukuleleta, nagu inimene võib olla intelligentne ilma prillideta,” teatas Mihkel, et ukulelel on arusaamatult mingi vaimne tähendus omistatud noorte inimeste poolt.

“Täiesti loll jutt,” lajatas Birgit Mihklile astudes laulja eest välja.

Vaata, kuidas kulmineerus tuline debatt Mihkli ja Birgiti vahel videost.


Kommentaarid

Kommentaare 1
1a 18:54 13. oktoober 2021
Miks antud juhul üldse sellest rääkima hakati? Kus antud juhul keegi ukuleelet kuulis?VanaRaud küttis ennast üles ja ego ei suutnud leppida, et Birgit niimoodi vastas. Kas päris muusik ütleb mõne pilli kohta, et see pole pill? Et see mida tema mängib, see on õige pill? Ja folk ega kantri polegi üldsegi õige muusika? Sama võiks ju härrale naiste kohta öelda, et noor naine polegi nagu õige naine!? See oleks nagu enda ego upitamine, mille tulemusena sinu väärtus teiste silmis tõuseb siiski 0%.