Andres Estna avameelselt: ootamise osa ongi alati kõige hullem 

uudised.ee

Tänanses "Eesti otsib superstaari" esimeses stuudiovoorus esitavad kümme staariks pürgijat otse-eetris vaatajatele omal valikul loo. Alates tänasest on kaheksanda hooaja osalejate saatus televaatajate kätes, sest rahvahääletusel selguvad kolm esimest finalisti. Andres Estna valis esitamiseks loo "Lose Somebody".

Andres Estna tõdes backstage's, et ootamine saate eel on kõige hullem. "Kui juba pihta hakkab, siis enam ei ole nii hirmus," rääkis Estna. Samuti rääkis Estna, milliseid nippe on ta kasutanud, et oma häält õhtuseks otse-eetriks hoida.

Jälgi ka Andrese Instagrami kontot:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andres Estna (@andresestna)

Tänanses “Eesti otsib superstaari” esimeses stuudiovoorus esitavad kümme staariks pürgijat otse-eetris vaatajatele omal valikul loo. Alates tänasest on kaheksanda hooaja osalejate saatus televaatajate kätes, sest rahvahääletusel selguvad kolm esimest finalisti. Andres Estna valis esitamiseks loo “Lose Somebody”.

Andres Estna tõdes backstage’s, et ootamine saate eel on kõige hullem. “Kui juba pihta hakkab, siis enam ei ole nii hirmus,” rääkis Estna. Samuti rääkis Estna, milliseid nippe on ta kasutanud, et oma häält õhtuseks otse-eetriks hoida.

Jälgi ka Andrese Instagrami kontot:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andres Estna (@andresestna)

Kommentaarid puuduvad