Homme
24. okt
2...9
-3...7
Ülehomme
25. okt
7...11
-1...8

Meelelahutus

Koit Toome: just lohutusvoorust on tulnud väga palju edukaid lauljaid

11:51 12. oktoober 2021

Seitsmestes tehti pidulikult teatavaks need kümme õnnelikku noort lauljat, kes pääsevad “Eesti otsib superstaari” lohutusvooru. Lohutusvooru pääsejad on need lauljad, kes on praeguseks küll stuudiovoorust välja langenud, kuid kellele antakse veel üks võimalus end finaali laulda. Kes need andekad noored on, seda avalikustas kohtunik Koit Toome.

''See lohutusvoor ei ole midagi hirmsat. Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis just sealt on väga palju edukaid lauljaid tulnud, kes on väga kaugele jõudnud,'' kommenteerib Koit Toome. Vaata kogu intervjuud temaga lähemalt videost.


Kommentaarid

Kommentaare 1
Sinu nimi 18:59 13. oktoober 2021
Nonii...aga hindaks züriid ka. Proua alustas oma lauljakarjääri karjudes. Kõik algsed laulud ta karjub, küll kena häälega aga ikkagi karjudes. Õnneks on nüüd laulma ka hakanud. Ilmselt valib sarnase stiiliga esindajaid või no kui karjuda ei jõua, siis piisab kui Kohilast oled ja kellelegi ise laulutunde andnud. Noorem härra, kui alustas lauljateed hingeldas ja lõõtsutas mikrofoni nii, et ma arvasin, et tal on astma või hingamisraskused. Kohe mure oli ta pärast. Nüüdseks on muidugi musikaalne inimene oma laulmisstiili muutnud. Nüüd ma kuulen tema lauludes tohutut ülepingutust. Ühte laulu püütakse sisse väänelda kõik vibratsioonid mis kõrist tulevad. Kärinad, mörinad, piiksud, leelod, sirged ja kõverad, kõrged ja madalad noodid. Õudne kompott tuleb kokku. Mitte keegi teine ei oska niimoodi kompotti laulda ja no kui hindamiseks läheb, siis noorhärral on ikka soovituseks, et nii tore kui sa teed lauku "enda omaks", juhul muidugi kui see laul ei juhtu just olema mõne tema tuttava oma. Siis ei tohi ikkagi laulu enda omaks teha, sest ega meil pole ju tegemist lauluvõistlusega, me valime siin ikkagi kena ja sümpaatset indiviidi lihtsalt. Ja no lõpuks see vana p....Kas Eestis pole tõesti ühtegi teist nägu kes oskaks valutult konstruktiivset kriitikat anda? Näha, et Isand vaatab ila tilkudes noori lapsnaisi laval ja unustab hetkeks kõik muu ja ka selle kus või miks ta on. Ka selle, et tegelikult hinnatakse antud üritusel laulmisoskust, mitte lauluvalikut. Appi. Ettepanek oleks tulevikus hinnata lauljaid ainult kuulmise põhjal. Eks lõppfaasis võib ju näha ka kellega tegu on. Ja üldsegi võiks igasugune järjestus selguda kõikide helistajate vahel ja niimoodi moodustuks edetabel. Rahva tahtel. No paar lemmikut võib ju žürii ka sisse pista.