Täna
13. aug
16...23
6...17
Homme
14. aug
19...24
6...16

Supertalent

Milline on Supertalendi konkursi auhind?

Omamoodi auhind on juba Supertalendi konkursile pääsemine, sest kõigil kahekümnel väljavalitul avaneb võimalus end täiendada põnevate koolitustega, panna end poovile ühisprojektides ning luua endale tugev võrgustik teistest andekatest noortest ja oma ala potentsiaalsetest professionaalidest. Kohapeal on veel mitmeid auhindu ja üllatusi. Üheksateist õnnelikku saavad valitud zürii poolt, kuid üks õnnelik noor saab võimaluse tänu uudised.ee lehel toimuvale rahvahääletusele.

Lisaks sellele on Coca-Cola välja pannud veel ühele noorele võimaluse olla eeloleval sügisel Coca-Cola brändi reklaamnägu! See tähendab, et saad osa põnevast Coca-Cola maailmast ning Sinu nägu kaunistab Coca-Cola pudeleid! 

Noori talente toetab ka TVPlay, kes pakub parimale tiimile/noorele võimalust TVPlay keskkonnas luua lühisisu. See tähendab, et kõik mis puudutab kulusid, tootmist, filmimist, monteerimist ning turundust, jääb korraldaja kanda ning väljavalitu(d) saavad keskenduda täpselt sellele, milles nad parimad on!
*Auhinna saajad selguvad 16. juunil, mil toimub Supertalendi finaalgaala, kus osalised esitavad oma projekte. Auhinna saajad valib välja žürii.