Homme
24. okt
2...9
-3...7
Ülehomme
25. okt
7...11
-1...8

Teleretro

Jõhker peks, kolm last ja OnlyFans! Vaata, mis on saanud "Prooviabielu" osalistest tänaseks

Foto: TV3
17:00 14. oktoober 2021
Autor: uudised.ee

„Prooviabielu“ oli 2017. aastal TV3 ekraanil jooksnud tõsielusari, milles kaks vallalist sõbrannat: 24-aastane Tartu Ülikooli magistrant Helen ja 25-aastane meditsiiniõde Liisa otsisid telekaamerate ees armastust. Naised osalesid enneolematus sotsiaalses eksperimendis, kus nad said proovida kooselu kolme erineva mehega. Pärast saadet on kummagi naise elu olnud üsna kirju ja sündmusterohke. 

Üks osalejatest oli Helen Kõpp, kes kohtus saates noortalunik Kalvi-Kallega. Tänaseks nad enam ei suhtle ja lisaks kannab Kalvi-Kalle ka vanglakaristust - mees mõisteti süüdi süstemaatilises juhilubadeta sõitmises. 

Vaata ka, kuidas Kalvi-Kalle ise vangiminekut kommenteeris!


Foto: TV3

Tänaseks on Helen aga oma elus kannapöörde teinud ja abieluranda sõudnud. Alles tänavu abiellus Helen oma kallima Edgar Vennikasega Toomkirikus. Lisaks tegeleb Helen ka OnlyFansi sisutootmisega ning on parasjagu teise lapse ootel. Helen tegeleb aktiivselt näitlemisega ja on mänginud mitmes mängufilmis, nagu näiteks "Micro", "Õiglus", "Õiglus 2", "Rikutud hing. Viirus" ja "Mälestus Tulilillest".

Helen teeb magistritööd reproduktiivmeditsiinis ja läbib psühholoogia magistrantuuri eeldusainete programmi Tartu Ülikoolis. Lisaks OnlyFansile on Helen suunamudija Instagramis, jagades psühholoogiaalast nõu, elukogemusi ning nõuandeid.

Teine osaleja Liisa Kuusmaa, nüüdseks Pärtel, saatest ühegi mehega ei lahkunud. 2017. aastal, vahetult pärast saadet langes Liisa suisa rünnaku ohvriks. Nimelt tulid Mustamäel asuvas bensiinijaamas Liisale kallale kaks naist ja üks mees. Politsei alustas ka kriminaalmenetlust. Kanal 2 saates "Krimi" avaldatud turvakaamera videost aga selgus, et kaklusele eelnes jõhker sõim ja võimalik tülinorimine. Loe selle kohta täpsemalt siit!


Foto: TV3

2019. aastal teatas Liisa üllatuslikult, et oli juba kaks aastat oma elukaaslase Sander Pärteliga abielus olnud. "Me oleme kiivalt varjanud paljude eest päeva, mil meist sai üks perekond. Me ei ole seda teinud tahtlikult, kuid me ei ole ka leidnud võimalust, kuidas seda öelda nii, et see ei tuleks suvalise lausena," kirjutas Liisa toona Instagramis.

Liisal ja Sandril oli siis kaks poeg - Rennet ja Jesse. 2020 aastal teatas Liisa, et on kolmanda lapse ootel. Liisa kirjutas oma blogis, et sai esmakordselt rasedusest teada 1. aprillil, kui tegi koduse rasedustesti. Kuigi ta tegi testi kaks korda ja see oli mõlemal korral positiivne, siis tahtis ta ikka ametlikku kinnitust saada ning pani endale arsti juurde aja. Paari kolmas laps Tessa sündis detsembrikuus.


Foto: Instagram

2021 aastal teatas Liisa, et on otsustanud lahutada oma laste isast. Liisa abikaasa ja laste isa Sandri sõnul tuli initsiatiiv abielu lahutada naise poolt. "Kuna viibin tihti Soomes ning pandeemia pole selles osas kasuks tulnud, näeme suhteliselt harva, siis ilmselt sellest ka selline otsus," põhjendas mees. Aprillikuus Naistelehele antud intervjuus tunnistas Liisa, et ta on eksabikaasaga ikkagi koos. "Ma ei muuda enda perekonnanime, sest koos oleme endiselt. Mul oli vaja lahutada mitte meie pärast, vaid perekondlikel põhjustel," täpsustas ta.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!