Kihlus, ülikool ja OnlyFans! Vaata, millega tegelevad “Rannamaja” esimese hooaja tüdrukud täna

uudised.ee

Tõsielusaade "Rannamaja" on suure tõenäosusega üks menukamaid ja enim kõmuainet pakkunud saade, mis TV3 eetris jooksnud. Esmakordselt oli saade eetris 2019. aasta sügisel. Saates kolisid kuus ja noort vallalist koos elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida endale kaaslane. Kui kokkukolinute hulgas sobivat paarilist ei olnud, siis korraldati üle nädala vallaliste pidusid, eesmärgiga leida kaaslane pidutsedes. Vaata ja meenuta, kes olid saates osalenud neiud ja mis neist on tänaseks saanud!

Tol hetkel 24-aastane Kerli Rehe on pärit Pärnumaalt. Ta on hulljulge maapiiga, kes oskab parandada autosid, oli käinud isegi kaitseväes ja talle meeldib poksida. Samas aga on temas peidus ka tagasihoidlikum pool ning selle kombinatsiooniga võitis ta kohe ka Kristo südame, kellega koos ka voodirõõme nauditi.

Pärast "Rannamaja" osales Kerli ka selle spinoff saates "Rannamaja: raju reede", kus oli peamiselt kosjasobitaja rollis. 2020 aasta kavedal antud intervjuus tunnistas ta, et tööl ta otseselt ei käinudki, vaid tegeles pigem oma erinevate hobidega. Hariduselt on Kerlil vaid põhikooliharidus. "Eks ma ise olin natuke pätt ja väike saatan. Mitte kõige halvemas mõttes, aga ma ei olnud just kõige parem õpilane," meenutas ta. 2020 aasta sügisel teatas Kerli aga ootamatult kihlumisest koos Rivo Kukega, kes on samuti tõsielustaar! Rivo Kukk sai telepublikule tuttavaks suhtesarjast "Randevuu", kus käis 2012. aastal kaaslast otsimas. Toona 26-aastane Rivo töötas tõstukijuhina ning unistas isiklikust talupidamisest, armastavast naisest ja lastest.

Saaremaalt pärit Seidi Voogre oli saatesse minnes 20-aastane üliõpilane, kes elas Tallinnas. Saates paistis ta silma oma aususe, julguse, otsekohesuse ja tõekspidamistega. Kuna Seidi on ise pikka kasvu, otsis ta enda kõrvale ka pikka meest.

Ka Seidi on osalenud spinoff saates "Rannamaja: raju reede" kahes hooajas ja sai saatest tõsise kuulsuse. Tänaseks on neiul Instagramis üle 32 tuhande jälgija ning tegemist on vägagi arvestatava sisuloojaga. 2021 aasta algul sattus Seidi koos Adaga suurde koroonaskandaali, kui nad olid palutud juhtima TV3 eriprojekti "Duubel: Õhtune vahetus". Nimelt osalesid neiud sellele nädalale eelnenud nädalavahetusel suurel peol ja nii jäeti nad saatejuhtimisest kõrvale. Tänavu suvel lõpetas Seidi bakalaureusekraadiga Tallinna ülikooli pedagoogika eriala ning töötab täna õpetajana. „Olen suhteliselt väikesest peale teadnud, et tahan õpetajaks saada,“ ütles ta. Kuigi "Rannamaja" saates ei tekkinud Seidil ühegi noormehega romantilist suhet, on ta endale tänaseks kaaslase leidnud - kes see salapärane noormees on, pole teada.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Seidi Voogre (@seidivoogre)

25-aastane fitnessmodell ja instakaunitar Merylin Nau elas Tallinnas ja tegeles ettevõtlusega. Merylin oli juba tol hetkel Instagramis populaarne - tal oli siis üle 30 000 jälgija ning ta on elanud isegi Hollywoodis. Merylin järgis oma toitumist ja tegi iga päev trenni.

Merylin on ehk isegi üks tuntumaid "Rannamaja" vilistlasi ning on figureerinud meedias nii oma skandaalse OlyFansi kontoga kui ka Kullakaevurite koolitusega, mis paraku vett vedama läks. 2020 aasta sügisel tuli avalikuks info, et Merylini kutsuti osalema väga kuulsasse USA tõsielusaatesse "90 Day Fiancé", ent koroona tõttu jäi ka see projekt poolikuks. Merylinil on tänaseks Instagramis üle 36 tuhande jälgija ning ta esindab Eestit Miss Global 2021 võistlusel. “Ma tahan öelda, et võtan oma positsiooni väga tõsiselt. Ma teen koostööd USA top missivõitluse treeneriga. Mul on taga tiim, kes aitab mind kõigega, mis seondub võistlustega,” kirjutas naine sotsiaalmeedias. Merylini elu pole aga sugugi odav - näiteks paljastas naine, et ainuüksi erinevatele iluprotseduuridele kulub tal igakuiselt enam kui 10 000 eurot. Naine on varasemalt väitnud, et teenib hästi just tänu OnlyFansile ning et tema kuuteenistus on lausa ulmelised 22 tuhat dollarit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Merylin Nau ® (@merylinnau)

Ühe vallaliste peo käigus liitus teiste rannamajalistega Ada Marie Nelke, kellele tol hetkel Kerliga koos olnud Kristo silma peale pani ning kust arenes tõsine armukolmnurk. Kristo armus Adasse ülepeakaela, nii et kui neiu saatest ootamatult lahkuda otsustas, murdus mees täielikult.   

Kuigi saates lõõmas Ada ja Kristo vaheline armuleek suure hooga, siis peale saadet see enam kaua ei kestnud ja noorte ühine teekond sai lõpu. Nagu ka Kerli ja Seidi, osales Ada saates "Rannamaja: raju reede", kus aitas vallalistel endale pidudelt kaaslaseid leida. Varasemalt on Ada rääkinud, kuidas ta oma kehakaaluga kimpus oli ja selle nimel vaeva on pidanud nägema. "Ebatervislik osa mu kaalukaotuses oli mu vaimne tervis tollel hetkel. Kuna olin suhte värskelt lõpetanud, kadus mul isu täielikult. Söök alla ei läinud ja kui läks, siis ka ainult väiksed kogused ja käis suus ringi," avaldas ta. Täna tegeleb Ada aktiivselt Youtube'i videote loomisega ning Instagramis on tal 28 tuhat jälgijat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADA•NELKE (@ada_nelke)

Kommentaarid puuduvad