TV3 Duubel

Maskisaates lauldakse ilma tehnilise filtrita! Kaupo Karelson: kõige suurem vihje ongi inimese lauluhääl

19:00 19. oktoober 2020
Autor: Duubel
Allikas: TVPlay

Eile algas “Maskis Laulja” uus meeleolukas hooaeg ning juba esimene saade tõi kaasa üllatusi, kui maski langetas staarkokk Joel Ostrat. "Duublis" on külas “Maskis laulja” produtsent Kaupo Karelson ja lauluseadja Maiken.

Maikeni sõnul saab nii elukutselise laulja kui ka mitte-laulja suure lava vääriliselt laulma panna vaid aidates ja toetades. "Püüan neid õpetada nii hästi kui suudan," ütleb ta. "See on kõik hästi suur koostöö ja iga kord on põnev."

Kaupo Karelsoni sõnul on iga osalejaga omamoodi. "Me testime seda, kuidas inimene laulab läbi tehnilise vahendi ja kuidas tema hääl kõlab läbi võimenduse," selgitab Karelson. "Enne siia saatesse keegi ei saa, kui me oleme üheskoos kindlad, et inimene hakkama saab," lisab ta.

Kandidaate, kelle seast saate meeskond sobivaimad valib, on väga palju. Karelsoni hinnangul on väga oluline ka see, et väljavalitud lõpuks kokku kõlaks. "Vaatame osalejaid kui ansamblit." 

Muu hulgas avaldab Karelson, et tema suureks unistuseks on kokandussaate formaadi "Masterchef" Eesti turule toomine ja õige pea võib see unistus ka teoks saada.

Vaata täispikka intervjuud videoloost.

"Maskis laulja" 2. hooaja esimest saadet saad järele vaadata TV3Play'st!