Täna
18. jaan
-7...-1
-11...-2
Homme
19. jaan
-7...1
-12...-2

TV3

Täna selgub „Rahvabänd 2018“ võitja! Galerii!

11:58 27. aprill 2018
Autor: TV3

Täna õhtul selgub meeleoluka muusikasaate „Rahvabänd“ võitja! Omavahel lähevad võistlema temperamentne külabänd Setomaalt –Nedsaja Küla Bänd ja kahemehebänd Sada ja Seened! Kohtunikeks on Uku Suviste ja Marju Länik. 

Sada ja seened on ansambel, kes teeb tuntud ja tuttavaid Eesti lugusid. Näitlejaharidusega Aivo ja Tanel töötavad koos õhtujuhtidena ja pakuvad ka bändiga võimalust tõeliseks tantsumaratoniks. Finaalilahing tuleb igal juhul värvikas, sestNedsaja Küla bändi vastu on raske minna – oma muusikaga on ansambel otsapidi seto pärimuses, kuid ka levimuusikahitid meilt ja mujalt on nende repertuaaris aukohal.

Juba täna õhtul selgub, kes saab Rahvabänd 2018 tiitli. Suur finaali ühisvaatamine toimub Sossi klubis, kuhu on kokku kogunenud kõik kaheksa saates osalenud bändi, kes ka kõik lavale astuvad ja kellega koos lõbusa hooaja lõppu tähistada saab! Telefonihääletuse teel selgub võitja, helistada saab õhtul mõlema ansambli poolt järgmistel numbritel: Sada ja Seened 900 7761 ja Nedsaja Küla Bänd 900 7762.

"Rahvabänd“ suur finaal täna kell 19.55 TV3s!

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob jaanuarikuu Sinu tähemärgile?