Täna
10. dets
-1...5
-1...3
Homme
11. dets
0...4
-2...2

TV3

 „Tunnen sind läbi ja lõhki“ täna: Daniel Levi ja Eleri Viinalass, Mattias Naan ja Kristel Aaslaid, Getter Jaani ja Ott-Sander Palm!

13:22 05. oktoober 2018
Autor: TV3

Juba täna õhtul jätkub Karl-Erik Taukari juhtimisel uhiuus telesaade „Tunnen sind läbi ja lõhki“. See on koguperesaade, kus mõned juba tuntud seltskonnamängud ja uued mängud on kombineeritud kodumaiseks formaadiks. Lõbus telemäng avab tuntud ja armastatud staaride ning nende elukaaslaste suhet uues valguses, edu tagab hea koostöö ning üksteise tundmine. Teises saates võtavad mõõtu järgmised paarid: Daniel Levi ja Eleri Viinalass, Mattias Naan ja Kristel Aaslaid ning Getter Jaani ja Ott-Sander Palm!

Getter Jaani ja Ott-Sander Palm räägivad, kui palju neil tülisid esineb. „Vaidlusi on meil tegelikult väga palju, aga ma arvan, et need teemad on pigem mitte võib-olla tavalistele inimestele loomupärased. Miks me sellest kaubanduskeskuse uksest välja tulime, mitte teisest? Vot nii tõsine teema ongi!“ kommenteerib Palm.

Kristel Aaslaid ja Mattias Naan räägivad, mis tunnetega nad saatesse tulid. „Ma ikka tulin võitma!“ sõnas Naan. „Ma tulin pigem põnevusega, sest see tundus väga lõbus saade olevat, ja oligi – väga lõbus!“ kommenteeris Aaslaid.

Võitjapaar pääseb finaalvooru, milles vaataja saab tuntud inimestest paaride igapäevaelu kohta teada toredaid fakte. Finaalvooru pääsenud paaril on õigesti vastates võimalik võita raha, mis annetatakse heategevuseks. Lõbusat saadet saab ka kodus kaasa mängida – Elisa on loonud veebirakenduse, mille leiad aadressilt: www.tv3.ee.

Getter Jaani ja Ott-Sander Palmi videointervjuu:

 Kristel Aaslaidi ja Mattias Naani videointervjuu:

„Tunnen sind läbi ja lõhki“ täna kell 20.00 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob detsembrikuu Sinu tähemärgile?