Täna
24. mai
10...21
5...12
Homme
25. mai
13...18
6...12

TV3

Video! Paljas Porgand ja Brigitte Susanne Hunt räägivad naistejutte! 

Foto: TV3
15:59 29. november 2018
Autor: TV3

Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on seekord oma videoblogisse kutsunud Palja Porgandi ehk Merilin Taimre. Neiud räägivad naistejutte ning soovitavad kõigil, kellele võib jutt ebameeldivana mõjuda, mitte videot vaadata. Paljas Porgand ja Brigitte õpetavad, kuidas kasutada erinevaid abivahendeid menstruatsiooni ajal ja organic cupi abil hõlpsasti vaakum tekitada, et midagi ei lekiks. Samuti annavad tüdrukud nõu, kuidas kasutada pereplaneerimise vahendit Daysy.

„Organic cup! Ma olen seda usku kuulutanud oma sõbrannadele terve selle aja, kui olen seda ise kasutanud,“ kommenteeris Brigitte.

„Tegemist on abivahendiga, mis asendab kõiki tampoone, sidemeid, pesukaitsmeid – kui sul on päevad, vajad ainult ühte anumat. Sa ei pea jooksma vetsu asju vahetama, sest see üks asi on sinu sees 12 tundi,“ sõnas Merilin.

„Miks mina kasutan seda tampoonide asemel – selleks, et ei tekiks tupeseent ja et mul oleks mugav, lihtne. Ma panen selle hommikul sisse, terve päeva teen mida iganes ma tahan, ja õhtul võtan välja. See on palju soodsam – see on kümneks aastaks! Kõikidele, kes tahavad astuda tampoonist järgmise sammu edasi – mitte haiseda, mitte olla tupeseenega, mitte laristada raha ja et su elu oleks mugav, hommikust õhtuni null lekkeid – mine kasvõi trenni või ujuma!“ lisas Brigitte.

Merilin ja Brigitte arutlevad ka viljakusmonitor Daysy üle, mis aitab planeerida rasestumist või seda vältida. „See abivahend on olnud mu öökapil viimased 2 aastat. Iga hommik – enne kui ma vett joon, pissil käin või kallimale kogemata küünarnukiga ribidesse virutan, vajutan selle tööle ja mõõdan 30 sekundit keele all ning saan teada, kas võin rasestuda või mitte,“ kommenteerib Merilin.  

Vaata videot ja saa teada, kui usaldusväärseks peab Brigitte viljakusmonitori ning mis nõu annavad naised kõigile vaatajatele!  

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu