Täna
23. juul
21...26
12...17
Homme
24. juul
20...27
12...17

TV3

Vaata, mis lood tulevad „Eesti muusika karika“ avasaates esitusele! Galerii!

13:13 08. märts 2019
Autor: TV3

TV3 eetris stardib juba sel pühapäeval uus vägev muusikalahing, milles kaksteist Eesti muusika suurimat artisti võistlevad Eesti muusika karika nimel! Saatejuhtideks on muusik ning terav telesaatejuht Mihkel Raud ning särav raadiohääl Brigitte Susanne Hunt! Esimeses saates astuvad võistlustulle särtsakas ansambel Swingers ja kultusbänd Metro Luminal.

Igas saates läheb vastamisi kaks eripalgelist artisti, kes peavad maha mitmetunnisemuusikalahingu. Lahingu võitja selgitavad televaatajad telefonihääletuse teel ja nii kuni turniirisüsteemis võistluse lõpuni välja. Igas saates on kolm kohtunikku, kes etteasteid muhedalt kommenteerivad. Kohtunikurollis on end varemgi samas ametis tõestanud laulja Eda-Ines Etti, humoorikate kommetaaridega näosaadetki vürtsitanud Mart Juur ning alati ka üks külaliskohtunik – sel korral imekaunis lauljanna Lenna. "Eesti muusika karika" võitja selgub finaalsaates, mis on TV3 eetris 19. mail.

Millised lood tulevad pühapäevases saates esitusele?

Tuntud hiti voorus toob Swingers lavale "Despacito" ja Metro Luminal "Ta õrnas käes". Teises voorus ehk vastase kaveri voorus on Swingers valinud Metro Luminali loo "Isa tuli koju" ning Metro Luminal Tanja Mihhailova loo "Amazing".  Kolmandas voorus on antud mõlemale bändile laul ette, milleks on Mikronid "Imelik masin". Neljandas voorus esitletakse oma uusimaid hitte, milleks on Swingersi puhul "High Heels in the Neighbourhood" ja MetroLuminalilt "Aina rohkem". 

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

Uus muusikalahing „Eesti muusika karikas“ pühapäeval kell 20.30 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?
Kerro kuu