Täna
27. juun
14...18
11...16
Homme
28. juun
15...19
9...14

TV3

„Papad mammad“ uus hooaeg stardib täna! 

12:55 10. märts 2019
Autor: Seitsmesed

Juba täna õhtul stardib TV3 eetris "Papade mammade" uhiuus humoorikas hooaeg. Papad ja mammad peavad nüüd veelgi kõrgematel tuuridel tegutsema hakkama, sest lapselaps Lenna on muutumas tõeliseks tiinekaks ja see toob vanavanematele täiesti uusi väljakutseid. Samuti on ägenenud konkurents vanavanemate endi vahel.

Nii Jüri, kes on kirjaniku-honoraridega üle külvatud, kui Volli üha suurenev interneti-influenceristaatus, ei lase sõjakirvel end matta – kumb on ikkagi ägedam ja lahedam papa? Kõige tipuks kütab aga kirgi kahe mamma üheaegne juubelipidustus. Mõlemad mammad tahavad korraldada sajandi juubelit ja olla samas teisest säravam ja nooruslikum. Mitskin peab aga õppima uut rolli – olema igati kõlbulik ja euronormidele vastav papa. 

Juba tänaõhtuses osas läheb suur möll käima. Jüri saab kopsaka ettemaksu, et kirjutada mahukas teaduslik raamat, aga ta ei saa linnakorteris keskenduda, sest naaber puurib, tuvid karjuvad, autod vurisevad. Linnapapad-mammad otsustavad siis maale rahu ja vaikust otsima minna, et Jüri saaks raamatu õigeaegselt valmis. Samas on lähenemas mõlema mamma juubel ja see tekitab koheselt teravat konkurentsi: kumb mamma on ikka nooruslikum ja kummal tuleb ägedam juubelifestival? Volli on kade, et Jürit kui kirjanikku liigselt poputatakse ja ta üritabMitskini abiga sulemeest narrida. Mitskin saab aga rõõmustava teate: talle sündis lapselaps ja seltskonda lisandub uus ja uhke papa!

„Papad mammad“ uus hooaeg stardib täna kell 19.30 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu