Homme
19. sept
9...13
0...11
Ülehomme
20. sept
9...12
2...10

TV3

"Padjaklubiga" liituvad juutuuberid Martti Hallik ja Liina Ariadne Pedanik! 

Foto: TV3
15:22 12. märts 2019
Autor: TV3

Täna õhtul stardib TV3 eetris "Padjaklubi" 11. hooaeg, mis tähendab seda, et tagasi ekraanil on mehenäljas Kristina, treileripargi-Miša, Maria, kelle elu on täielikult karidele jooksnud ja pirtsakas rasedusehunnik Laura. Üksinda oleks nad kõik hukas, ent kas üheskoos suudavad tüdrukud hakkama saada hormoonidega, mis sel kevadel möllama hakkavad? Kindlasti, sest appi tõttavad juutuuberid Martti Hallik ja Liina Ariadne Pedanik ning kaasa teevad ka Ago Anderson ja Lauri Kaldoja. 

11. hooaeg toob Padjaklubi tüdrukutele kaasa palju uusi seiklusi. Miša kohtub naljaka "lumehelbekese" tüüpi noormehega, see on noor ja juba kuulus kunstnik Art, kes palub talt abi arusaamatuse lahendamisel. Arti kehastab juutuuber Martti Hallik. Miša jääb talle abiliseks erinevate ülesannetega, sest kutt ei oska ise teedki ületada. Kust tuleb toit külmkappi? Kuidas prügi kastist kaob? See kõik on Artile arusaamatu! Miša näeb, et "lumehelbekest" kasutatakse ära ja hakkab teda kaistma ja ümber õpetama. Huumorit sarjas jagub, sest Art arvab, et Miša on mees. Liina Ariadne Pedanik hakkab mängima Maria sugulast Mirtelit. Veel liituvad Ago Anderson, kes asub mängima Miša ülemust Aigarit ja Lauri Kaldoja, kes mängib kuulsat dirigenti Tristanit. 

Tahaksid näha kuidas Martti ja Liina "Padjaklubi" võtteplatsil hakkama said ning kas näitlemine ongi nende uus elukutse? Vaata põnevat videot telgitagustest! 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob augustikuu Sinu tähemärgile?
Kerro kuu