Homme
24. sept
17...22
8...15
Ülehomme
25. sept
16...21
10...16

TV3

Vaata Märt Avandi ja Ott Sepa videotervitust uue hooaja puhul! 

13:05 15. märts 2019
Autor: TV3

Vaatajate südamed võitnud telemängu "Suure tähe väike täht" uus, lõbus ja südamlik hooaeg stardib juba täna õhtul TV3 ekraanil. Armastatud näitlejate Märt Avandi ja Ott Sepp juhtimisel mängivad Eesti staarid lustlikku mängu oma väikeste lastega. Lapsesuu ei valeta ja staaride kodune elu laotatakse ausalt ja armutult televaatajate ette laiali. 

Avasaates on külas eurosaadik Urmas Paet oma tütre Emiliaga, poliitik Heidy Purga poja Villiamiga ning moekunstnik ja stilist Karolin Kuusik poja Leviga. 

Sel korral näeme ka erisaates külas Liis Lemsalut, Getter Jaanit ja Uudo Seppa oma vanematega. Lisaks on pisipõnnidega külla tulemas Kristina Šmigun, Erki Nool, Rivo Vesik, Taavi Tõnisson ja Anti Kobin jt. Millised ennekuulmatud ja naljakad faktid toovad lapsed staaride kohta päevavalgele seekord? Seda peab oma silmaga nägema!

Märdil ja Otil on vaatajatele enne uue hooaja algust ka lõbus videotervitus! Kas mehed eelistavad tarku või naljakaid inimesi? Kino või teatrit? Sõnumit või helistamist? Batmani või Supermani? Suve või talve? Keemiat või füüsikat? Vaata humoorikat videot! 

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

"Suure tähe väike täht" uus hooaeg stardib täna kell 20.00 TV3s! 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!