TVPlay Home’i uued interaktiivsed paketid toovad telekanalid nutiseadmesse ja voogedastuse teleriekraanile

TV3

Teleteenuse pakkuja TVPlay Home tõi turule uued teenuspaketid, mis sisaldavad äppi telekanalite vaatamiseks nutiseadmest ning reklaamivaba voogedastuskeskkonda otse teleriekraanil.

 TVPlay Home’i turundusjuhi Evelyn Korroli sõnul on uued paketid ainulaadsed seetõttu, et seovad klassikalise satelliit-tv teenused moodsa internetipõhise televisiooni interaktiivsete võimalustega. “Täna turuletoodud satelliidipakettidega tuleb telepilt satelliidilt, aga samal ajal saab kasutada uue põlvkonna tv-teenuseid nagu saadete järelvaatamine, tellitud telekanalite jälgimine nutiseadmest ning voogedastuse vaatamine otse teleriekraanilt,” lausus Korrol. “Nende interaktiivsete teenuste kasutamiseks on välja töötatud uus hübriid-digiboks, mis liidab kahe maailma võimalused kokku üheks mugavaks lahenduseks. Selle hübriid-digiboksi saavad uute pakettidega liitujad tasuta kaasa.”

TVPlay Home alustas täna kolme uue teenuspaketi pakkumist. Starter pakett sisaldab 25 enimvaadatud telekanalit, kusjuures võrreldes varasema Hõbepaketiga lisandusid programmivalikusse filmikanal TV1000 ja Vene kanalid ning kodumaist TV3-e näeb nüüd HD-kvaliteedis. 12,99-eurose kuutasuga paketis on ka kuni 7-päevane telesisu järelvaatamine, TVPlay Home’i mobiiliäpp tellitud telekanalite vaatamiseks reaalajas või 7 päeva tagantjärgi nutiseadmest ning täiesti uue lisateenusena videomaailm. See võimaldab tasuta vaadata umbes 5000 filmi, saadet ja telesarja osa otse teleriekraanilt või mobiiliäpiga nutiseadmest. Spordiülekandeid saab järele vaadata 2 päeva.

Lisaks saab klient kaasa Baltimaade suurima voogedastuskeskkonna TVPlay Premiumi startpaketi, mis võimaldab vaadata veelgi rohkem filme ja sarju reklaamivabalt.

Uus Kodu pakett hõlmab 38 telekanalit. 21,99-eurose kuutasuga paketis on lisaks järelvaatamisele, mobiiliäpile ja videomaailmale ka ligipääs TVPlay Premiumi meelelahutuspaketile. 

Uues Kodu+ paketis on kõik TVPlay Home’i edastatavad telekanalid, mida on ühtekokku 45. 31,99-eurose kuutasuga paketis sisaldub lisaks järelvaatamisele, TVPlay Home’i mobiiliäpile ja videomaailmale kogu voogedastuskeskkonna TVPlay Premium sisu, sealhulgas spordiülekanded ning spordikanalid TVPlay Sports HD ja TVPlay Sports+ HD.

Uute pakettide kasutamiseks on vajalik uue põlvkonna hübriid-digiboks, mille saab 24-kuulise lepingu sõlmimisel tasuta. Samuti on tasuta teenusega liitumine ning satelliitantenn ja selle paigaldus. Interaktiivsete lisateenuste kasutamiseks tuleb digiboks ühendada internetti. Kui internetiühendust kodus ei ole, saab kasutada TVPlay Home’i ühispakette Tele2-ga, kus lisaks kõigile uutele võimalustele on ka piiramatu mahuga kiire 4G internet ja tasuta wifi ruuter. Samaaegselt jäävad alles ka senised TVPlay Home’i teenuspaketid, ent nende pakkumine uutele klientidele lõpetatakse.

Lisainfot TVPlay Home’i uute pakettide kohta saab veebilehelt www.tvplayhome.ee, klienditeeninduse telefonilt 698 9000 või e-posti aadressilt [email protected]

TVPlay Home on üle-Eestiline teleoperaator, kes pakub telekanaleid satelliit-digitelevisiooni vahendusel ning interaktiivseid lisavõimalusi nagu järelvaatamine, voogedastuskeskkonna reklaamivaba videosisu otse teleriekraanil ning telekanalid ja voogedastus äppi kaudu nutiseadmetes. TVPlay Home’ga on võimalik kaasa elada laiale valikule kvaliteetsele tele- ja videosisule ning seda olenemata seadmest ja asukohast. Ettevõte toodab ise populaarset filmikanalit TV1000 Premium ning alates aastast 2009 ainsat eestikeelset spordikanalit TVPlay Sports, millele eelmisel aastal lisandus sõsarkanal TVPlay Sports+. TVPlay Home’i omakanaleid edastatakse ka Eesti suuremates kaabelvõrkudes.

Kommentaarid puuduvad