Homme
22. aug
17...22
7...16
Ülehomme
23. aug
19...23
9...16

TV3

„Naabrist parem“ täna: raha ja aega pole kunagi piisavalt!

12:03 17. aprill 2019
Autor: TV3

Täna õhtul jätkub TV3 ekraanil „Naabrist parem“ uus hooaeg. Naabrite jaoks on eelarve piiridesse mahtumine tõeline väljakutse, sest nagu teada, siis raha ja aega ei ole elus kunagi piisavalt. Ometi tuleb proovida, sest kogu suur ridaelamuboks ootab sisustamist. Suure kergenduse osaliseks saab paar, kes mõistab, et on siiani kogu aeg valesti arvutanud ja tegelikult on nende eelarve küll endiselt veidi lõhki, kuid enam mitte kaks korda suurem etteantust.

Esimeseks ülesandeks on maalritööd, mille tõelisel kvaliteetne õnnestumine on kogu kujunduse alustalaks. Esmalt saavadki naabrid oskused proovile panna oma unistuste kodu kõige väiksemas toas, mille värvimiseks on aega 4 tundi. Kogu vajalik varustus tuleb enne aga Bauhofist üles leida ning sellega peaks ju poole tunniga hakkama saama küll. Selgub, et on nii naabreid, kes on varemgi värvimisega kokku puutunud ja justkui teavad, millised nipid parima tulemuse saavutamiseks kasutusele võtta. Kuid on ka neid, kes enne saatesse tulekut harjutanud ei ole või kelle põhiline kogemuste pagas tuleb Youtube’is videote vaatamisest. Naabrite ülesanded pole tihti nii lihtsad kui esmapilgul paistab ja ka seekord ootab kõiki töö alustajaid toas üllatus, milleks keegi päriselt valmis ei ole.

Töö ajal jagab nõuandeid viimistlusekspert Triin Türk, kelle abiga nii mõnedki suuremad fopaad olemata jäävad. Sellest hoolimata on mängu pinge piisavalt suur, et kõigi naabrite tööle tugev pitser lüüa ja hindajatele hulk üllatusi pakkuda.Ees ootab aga esimene suur ülesanne, terve korteri värvimine, mille puhul on pinda palju, kuid eksimisruumi vähe. Naabritel ei jää muud üle kui mängus tehtud vigadest õppust võtta ja endast parim anda.

„Naabrist parem“ täna kell 21.30 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob augustikuu Sinu tähemärgile?