Täna
11. juul
15...21
9...15
Homme
12. juul
15...21
7...15

TV3

„Kolmeraudses“ täna külas Kadri Simson, Sven Mikser, Evelin Ilves ja Alexandra Elizabeth Ljadov!

Foto: TV3
13:46 18. aprill 2019
Autor: Seitsmesed

Täna õhtul saavad televaatajad TV3 vahendusel taas kaasa elada Mihkel Raua poolt juhitud „Kolmeraudsele“. Kes on aga tänased külalised?

Kolmapäeval andis Riigikogu Jüri Rattale volitused valitsuse moodustamiseks. Olukorda hindavad vanad sõbrad ja nüüdsed poliitilised vastased Kadri Simson ning Sven Mikser.

Endine esileedi Evelin Ilves on otsustanud siseneda suurde poliitikasse ning kandideerida Roheliste nimekirjas Euroopa Liidu parlamenti. Miks ta seda teeb ning milliste ootustega valimistele vastu läheb? Need ja muud põnevad küsimused saavad vastuse neljapäeva õhtul Kolmeraudse otsesaates.

Mihkel Raud ajab juttu ka modellindusega maailmas karastunud noorukese eestlanna Alexandra Elizabeth Ljadoviga, kes on nüüdsest tuntud ka hip hop artistina Majorlilkween.

Muusikat teeb Anett, kes esitab koos oma bändiga kaasaegset elektroonilist souli.

 

„Kolmeraudne“ täna kell 22.35 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 2
Luige Laul 23:01 18. aprill 2019
Mihkel sa oled lihtsalt mage. Mis erakond sulle küll maksab palli ühte väravasse tagumisest? Tundub, et sul on midagi väga olulist kaotada, isiklikult. Muutused on lõppkokkuvõttes alati head ja see ühe partei võimul olek on tõesti ära tüüdanud. Pane nüüd oma suu kinni ja kebi kotile. Vana mees ikkagi, ei saa hästi elule pihta. Adieu!!!
Fredi 19:28 21. aprill 2019
Kunagi olid kõva tegija, vaatasin su saateid, kuulasin muusikat.
Praegu oled üks suur s...hunnik.
Paljud tuttavad on ammu "kolmeraudse" vaatamise lõpetanud.