Homme
07. juul
16...20
11...16
Ülehomme
08. juul
14...20
9...15

TV3

Marek Lindmaa toob ekraanile šokeeriva loo ravimi- ja reklaamimaailma hämaratest telgitagustest!

Foto: TV3
12:48 07. mai 2019
Autor: Seitsmesed

Marek Lindmaa toob koos Veterinaar- ja Toiduameti ning reklaamiguru Marek Reinaasaga vaatajateni hoiatava loo ravimi- ja reklaamimaailma hämaratest telgitagustest.

TV3 saate „Sotid selgeks“ poole pöördus aastaid ateroskleroosi käes vaevelnud tallinlane Arvo, kes tellis imeravimitena reklaamitud Remaxin ja Revelastini nimelisi tooteid, mille kasutamine tõi kaasa pika tervisehäire. Lugu uurima hakates selgus, et preparaati soovitanud tervisespetsialistide isikud on välja mõeldud ja ka imeravimi looja kohta ei leia avalikest allikatest infot. „Imeravimi“ müügiks puudub ka Eesti Veterinaar- ja toiduameti luba ja mida reklaamitavad tooted tegelikult sisaldavad pole tänaseni teada. Marek Lindmaa koos Veterinaar- ja Toiduameti ning reklaamiguru Marek Reinaasaga toob vaatajateni hoiatava loo sellest kuidas libatohtrid ning kavalad vahendusfirmad inimestelt tervise hinnaga raha välja petavad.

Marek Lindmaaga võttis ühendust Tallinnas elav Arvo, keda on vaevanud aastaid ateroskleroos ehk veresoonte lupjumine. Nähes ajalehes reklaami professor William Draperi preparaadist, mis aitab lahti saada arterite ummistumisega seotud probleemidest, otsustas Arvo preparaadi tellida. Remaxin, mida Arvo terve aasta manustas, on nimelt hoopis toidulisand, mis pole saanud Veterinaar- ja Toiduametilt heakskiitu ning millega Eestis kauplemine pole lubatud. Samuti Revelastin, mida manustades tekkis Arvol ligi 10 tunnine tervisehäire.

Kuigi ravikuuri soovitasid tervisehooldusespetsialistid Karl Kibuspuu ja Harri Laud, siis selgus, et antud isikud on väljamõeldud. Professor William Drapper, keda esitletakse kui imepreparaadi loojat ja meest, kes aitab inimestel kogu maailmas lahti saada arteriga ummistumisega seotud probleemidest – tema kohta internetist infot ei leidu.

Mis aineid reklaamitavad tooted tegelikult sisaldavad ning palju inimesi neid tellinud on, pole tänaseks tegelikult teada. Tellimiskeskus, kes müüki vahendab, mingisugust infot välja ei anna, vaid palub kõik küsimused saata kirjalikult e-maililecontact@globalhelpinfo.com

Šokeerivatele paljastustele saab kaasa elada täna kell 20.00 TV3 ekraanil, kui algab „Sotid selgeks“.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!